Lista Mocnych Profili

aktualizacja 06.12.2017

lmp-promo

Limitowany zestaw naturalnych źródeł linków
w nowej, uaktualnionej wersji

LISTA MOCNYCH PROFILI

Imperium Linków Wysokiej Jakości

Nie muszę Ci chyba tłumaczyć, jak ważne są linki w pozycjonowaniu, prawda?

Pozwól jednak, że powiem Ci kilka słów o TYCH niezwykłych linkach, które już za chwilę mogą zacząć budować i umacniać Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania Google.


Wszyscy moi klienci, którzy je w praktyce przetestowali, zauważali przynajmniej jedną z oznak ich mocy:

 1. zadziwiające wzrosty pozycji w TOP10
 2. utrzymanie wysokich pozycji, gdy konkurencja spadała, bo Google robiło kolejny update algorytmu.


To jeden z przykładów działania tych linków:

Do próby mocy użyłem jednej strony z czterema frazami. Dwie z nich utrzymywały się w pozycjach top5, natomiast dwie nieco trudniejsze cały czas poza top10. Wiec zacząłem linkować frazy z Listy Mocnych Profili i po kilku dniach można było pomału zobaczyć efekty. Dwie trudniejsze frazy na chwile wskoczyły do top10, i znów wypadły lecz po kolejnych kilku dniach sprawa się unormowała i frazy weszły do top3. Pozycja stale rosła wraz z zaindeksowaniem linków. Profile zostały z pingowane i delikatnie dopalone linkami w komentarzach.

raport

Efekt jak widać w załączeniu bardzo ciekawy. Dla każdej strony klienta dodaje linki właśnie z tej listy, dają moc jak i różnorodność źródła linków. Naprawdę świetny produkt. I z niecierpliwieniem czekam na kolejną wersje.
Mariusz Dereńhttp://mariusz-deren.pl


A u mnie działa to tak:

W połowie zeszłego roku postawiłem świeżą stronę pod AdSense, aby sprawdzić czy to rzeczywiście działa i rozpocząłem ją linkować, ale tylko z bardzo dobrych źródeł.

Bardzo szybko uzyskałem oczekiwany efekt top3-5.

listamocnychprofili-pozycje

Mimo nawet 5 krotnie mniejszej liczby linków udało mi się uzyskać efekt lepszy niż konkurencja!

listamocnychprofili-porownanie-domen

A teraz spójrz na poniższy screen moja konkurencja dwoi się i troi pozyskując co raz więcej linków, aby uzyskać lepszy efekt niż ja!
Na poniższym screenie widzisz, że ja już od jakiegoś czasu nie pozyskuję linków, a jestem cały czas w top.

listamocnychprofili-porownanie-backlinks

Przypadek?
Nie, to Lista Mocnych Profili!

Profilowałem tą listą chyba z 8 stron. Niektóre miały już wcześniej jakiś profil linków inne wcale nie były linkowane. Strony, niektóre stały wysoko i potrzebowały jedynie dopalenia trust ranku, a inne w ogóle jakichkolwiek linków i pomyślałem, że dobrze będzie zacząć je linkować właśnie taką listą.

Strony które nie były nigdy linkowane, samą listą mocnych profili i podlinkowaniem wskoczyły do top20, niektóre top10. Ogólnie efekt pozytywny na takich stronach. Słowa ogólnopolskie średnio trudne. Branża sportowa i budowlana. Te które już wcześniej były linkowane to miałem wrażenie że na moment zakotwiczyły swoje pozycje, w niektórych momentach nawet odrobinę poszły do góry.

Lista fajnie przygotowana z podziałem na zakładki, czytelna i prosta. Dodanie zajmowało około 8 godzin z rzetelnym uzupełnianiem profili. Bardzo pomocna instrukcja obsługi, oczywiście próbowałem dodawać sam, niekiedy jednak musiałem posiłkować się instrukcją.
Damian Lutowskihttp://www.web-com.pl


Masz przed sobą proste i skuteczne rozwiązanie problemów z pozycjonowaniem, które pomogło mi w 2013 roku uchronić moje strony przed spadkami mimo wielu aktualizacji algorytmu Google.

Rok 2013 jest rokiem przełomowym w pozycjonowaniu.

Skończyły się czasy wykorzystywania systemów wymiany linków, czasy łatwego, prostego pozycjonowania. Wszyscy stają na głowie, aby nie oberwać przy kolejnej aktualizacji algorytmu Google.

Każdy pozycjoner kombinuje jak może, żeby przechytrzyć mechanizm Google, a osoby niewtajemniczone szukają świętego Grala, dzięki któremu osiągną sukces w seo. Być może Cię rozczaruję, ale on nie istnieje.

Jest wiele różnych metod, które składają się na sukces w seo. Jedną z nich stosuję od połowy 2012 roku z ogromnymi sukcesami!

Ta jedna metoda gwarantuje, że wzmocnisz swoją pozycję zaufanymi dla Google linkami, które nie znikną za chwile.

W czerwcu 2012 roku pojawiłem się na jednym z najdroższych szkoleń seo organizowanych w Polsce. Sporo czasu poświęcono na nim zagadnieniu Trust Rank. Domeny Trust Rankowe to ręcznie ustalone witryny najprawdopodobniej przez ludzi z Quality Raters z Google, do których Google ma dużo większe zaufanie niż do innych witryn.

Według Google prawdopodobieństwo pojawienia się na nich spamu jest dużo mniejsze niż na innych witrynach. Tego typu strony to strony rządowe, Wikipedii, dużych marek, strony z wysokim Page Rank, o wysokim ruchu z Alexa.com… 

Tego typu witryny linkują do innych stron i przekazują część swojego Trust Ranku innym domenom. Te zaś linkują dalej i znów przekazują swój trust rank jednak za każdym razem coraz mniej. 

Cały sekret tkwi w tym, abyś zaczął zdobywać linki z domen z wysokim trust rankiem!

Możesz dalej robić swoje i zastanawiać się, kiedy nadejdzie czas na Twoją stronę, kiedy nowy algorytm Google dobierze się do Twojej strony i poleci ona w dół w wynikach wyszukiwania, możesz jednak skorzystać z tej techniki.

Jedyne, czego potrzebujesz to dobrej sprawdzonej listy serwisów, z których uda Ci się pozyskać linki z wysokim trust rankiem.

Taką listę stworzył mój pracownik kilka miesięcy temu, a ja ją potem osobiście zweryfikowałem. Listę wykorzystuję do wzmocnienia domen od blisko roku (wymaga tylko aktualizacji). Lista zawiera ponad 100 linków do polskich serwisów.

Za granicą jest bardzo wiele serwisów z wysokim Page Rank, w których można założyć profile, jednak dla pozycjonowania stron w Polsce warto zadbać o linki z polskim domen stąd powstał pomysł na tę listę. 

Nowa, jeszcze lepsza wersja
Listy Mocnych Profili

Kilka lat temu, na krótki czas udostępniłem pierwszą wersję tej listy moim klientom, którzy w krótkim czasie, dzięki niej zanotowali zadziwiające skoki pozycji swoich serwisów w wynikach wyszukiwania.

Wywołało to sporą burzę w środowisku pozycjonerów i zdenerwowało wielu właścicieli serwisów. Dziś ponownie ją uaktualniłem, uzupełniłem o nowe i mocne profile, oraz dokładne instrukcje, jak w pełni wykorzystać siłę mocnych profili. Oto, co dziś dla Ciebie mam:

Lista ponad 100 profili z parametrami Page Rank, Page Authority, Domain Authority, Trust Flow, Citation Flow, mozRank i informacją o możliwości umieszczenia frazy kluczowej w linku, czy link jest dofollow czy nofollow oraz tematyce serwisu.


listamocnychprofili-parametry

Dlaczego ta lista?

 • lista ponad 100 polskich profili,

 • na liście znalazły się tylko profile dostępne bez logowania czyli bez problemu widoczne dla Google,

 • lista zawiera dużo więcej parametrów oceny domeny niż poprzednio jak PR, PA, TF, CF… co pozwoli Ci na łatwe przefiltrowanie listy w celu uzyskania listy profili odpowiednich dla Twoich potrzeb,

 • poza informacją i możliwości umieszczenia anchor text na liście znalazła się informacja czy możesz pozyskać link dofollow czy też nofollow.


BONUS 1 Darmowe Blisko 40 Minutowe Nagranie Video!


videoplayer2d

  Oto co znajdziesz w materiale video

 • jak założyć konto email,

 • jakie przygotować dane do zakładania profili,

 • wskażę Ci 3 miejsca na linki w profilach,

 • pokażę Ci jak powinien wyglądać idealny profile,

 • powiem Ci jak uniknąć banowania profili,

 • czy i jak zlecać zakładanie profili,

 • jak zakładać profile w 10 sekund,

 • jak obejść banowanie twojego adresu ip, abyś mógł zakładać profile dla wielu stron,

 • jak podnieść skuteczność profili.


BONUS 2 Instrukcja Krok Po Kroku

 

Ale wiesz co to jeszcze nie wszystko! Pomyślałem, że zakładanie profili to bardzo żmudna i nudna praca i być może nie będziesz tego chciał robić samodzielnie, a zlecić komuś np. studentowi bez doświadczenia, tak naprawdę komukolwiek kto zna podstawy obsługi komputera, dlatego przygotowałem dla Ciebie ponad 140 stronicowy plik pdf ze screenami i dokładnymi instrukcjami jak krok po kroku założyć konto w danym serwisie i jak umieścić w nim link.
Uwierz mi, to jest na tyle proste, że z tą instrukcją każdy jest w stanie sobie z tym poradzić.

listamocnychprofili-screeny

 

100% Gwarancja Zwrotu Pieniędzy

listamocnychprofili-gwarancjaZ tej listy korzystam na co dzień i jestem przekonany, że jeśli działa ona dla mnie to zadziała też dla Ciebie dlatego daję Ci 100% gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli w przeciągu 30 dni uznasz, że lista nie jest warta swojej ceny. Nie musisz się z niczego tłumaczyć, napisz do mnie, a ja oddam Ci pieniądze.

Możesz kupić listę, zapoznać się z nią, a później zdecydować czy opłaciło się.

 

Zanim powiesz, że tego nie potrzebujesz…

Myślisz, że tego nie potrzebujesz, bo masz mocne pozycje, których nic nie rusza? Uważaj, bo już jutro może się to zmienić. Podam Ci przykład z życia.

Mój znajomy Piotrek ma stronę z ofertą usług. Strona od wielu lat była w top10 na interesujące go frazy, nigdy nie przykładał wielkiej wagi do pozyskiwania mocnych linków. Niestety przyszedł czas także na jego stronę! Zupełnie się tego nie spodziewał, a jednak!

Od 17 do 19 stycznia pozycja jego strony spadła o 50 pozycji, a momentami w ogóle zniknęła z Google! To bardzo odbiło się na przychodach jego firmy!

listamocnychprofili-spadek

Czy stać Cię na takie ryzyko? Czy nie lepiej wybrać dłuższą, ale bezpieczniejszą drogę? Decyzję oczywiście musisz podjąć sam!

Możesz oczywiście stworzyć samemu taką listę jednak:

 • musisz wiedzieć jak znaleźć takie serwisy,
 • musisz wiedzieć gdzie szukać takich serwisów,
 • musisz poświęcić czas na ich znalezienie,
 • musisz poświęcić czas na napisanie instrukcji dla podwykonawcy,
 • musisz …

Jak widzisz dzięki Liście Mocnych Profili uda Ci się zaoszczędzić masę czasu oraz pieniędzy, które są z pewnością dla Ciebie tak samo cenne jak i dla mnie. Pamiętaj, że listę kupujesz raz i możesz ją wykorzystać do promocji wielu stron.

Stworzeniu tej listy poświęciłem kilka ostatnich tygodni pracy. Wiem, że jej moc jest bardzo duża i nie może być tania bo zawiera bardzo cenne informacje, dlatego jej cenę ustaliłem na 127 zł.

.

Zakładanie profili przebiega dość sprawnie, czasem jednak przydaje się instrukcja dołączona do Listy.Zakupiłem listę ponieważ szukałem dobrej jakości linków. Moja strona mocno spadła w wynikach google po styczniowych zmianach algorytmu. Profile z Listy Profili zakładałem przez około 3 tygodnie. Po kolejnych 3 tygodniach moja strona wyraźnie zyskała w "oczach" google.Na pewno Lista nie wystarczy jako jedyne źródło do pozycjonowania ale zdecydowanie pomaga w uzyskaniu pożądanego efektu. Sam zakup Listy odbywa się bardzo szybko, bez problemu też otrzymałem fakturę Vat. I czekam na kolejną wersję listy.Piotr Kordashttp://www.najlepszekarmy.pl.

Lista mocnych profili to znakomity sposób na dywersyfikację źródeł linków. Co więcej, znajdują się na niej odnośniki różnego typu, dofollow/nofollow, z anchorem i bez. Dzięki czemu można stworzyć naturalny profil linków, które nie znikną za chwile. O co wbrew pozorom nie jest łatwo na dobrych stronach, a takich tu nie brakuje.

Jednak przejdźmy do efektów. Najbardziej widoczna poprawa była na jednej ze stron, gdzie do tej pory była jedynie lekko katalogowana i preclowana. Przed zastosowaniem „listy profili” z wynikami było różnie, potrafiły się zmieniać w przeciągu tygodnia o kilkadziesiąt pozycji. Stosując ok. 70% profili z powyższego produktu i zaindeksowaniu ich, pozycje w top 10 stały się stabilne na hasła związane z fryzjerstwem (typu „modne fryzury 2013”) – część z nich jest nawet w top 3. A jest to jedna ze słabiej pozycjonowanych stron innymi metodami, dlatego najłatwiej mi ocenić efekty tego produktu. Nie mogę określić na ile profile są w stanie zapewnić Top 10, przy zastosowaniu tylko ich. Jednak zdecydowanie pozwalają utrzymać wysokie pozycje zdobyte innymi sposobami oraz zapobiegać „skokom” wyników, nie mówiąc już o stałych spadkach – co jest szczególnie ważne w czasach Pingwina.

Inną zaletą produktu, jest nowe spojrzenie na możliwości zdobywania linków. Aktualnie zabierając się za jakiś projekt, dodatkowo szukam portali tematycznych, gdzie można założyć profil i podlinkować. Dzięki liście wiem, które z nich mają sens (są widoczne dla Google) i w jaki sposób można tworzyć opisy, by ominąć pewne ograniczenia co do wstawiania odnośników.
Kacper Paszkowski

.

lista mocnych profili

Zapisy wstrzymane

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle