Lista katalogów SEO (wysoki Page Rank)

Czy katalogi stron
są jeszcze przydatne?

Kiedyś katalogi stron służyły użytkownikom, aby mogli szybko wyszukać właściwą stronę. Działały na podobę katalogów bibliotecznych, gdzie wertować można było kolejne karty książek. Tak samo wertować można było poszczególne kategorie katalogów internetowych, aby znaleźć stronę, której szukamy.

Całe szczęście dziś możemy korzystać z takich wynalazków jak wyszukiwarka. Na rynku mamy wiele wyszukiwarek. W Polsce najpopularniejsze to Google, Bing, czy Netsprit. Katalogi jednak wciąż są bardzo przydatne, tyle że zmieniły nieco swoją funkcję. Użytkownik, który dodaje swoją stronę do katalogu robi to w celu zdobycia dodatkowego linku, który pomoże mu w pozycjonowaniu swojej strony.

Jak znaleźć katalogi, dzięki którym zdobędziesz wysoką pozycję?

Jak powszechnie wiadomo, o pozyskanie linków do swojej strony jest bardzo trudno. Jednym z łatwiejszych sposobów jest katalogowanie, czyli umieszczanie swojej strony w katalogach stron www. Oczywiście link linkowi nierówny, podobnie jak katalog katalogowi nierówny. Jeden katalog może dać Twojej stronie dużą moc, podczas gdy inny może być kompletnie bezwartościowy. Jak znaleźć te najlepsze katalogi i nie tracić czasu na pozostałe? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w tej publikacji...

W internecie jest całe mnóstwo katalogów stron internetowych. Wiele z nich jest totalnie bezwartościowych. Szczególnie te oparte na skrypcie qlweb dostały swego czasu mocno po kościach. Google znacznie obniżyło wartość linków, które wychodzą z takich katalogów. Co by nie patrzeć, masowe i ręczne dodawanie linków do wszystkich możliwych katalogów może się okazać nieopłacalne. Warto zatem dodać swoją stronę do katalogów, które są najbardziej wartościowe. Możemy przy tym kierować się między innymi jego wartością Page Rank. Możemy wziąć pod uwagę również odwiedzalność takiego katalogu oraz liczbę wizyt, które generują na innych stronach ów katalogi.

W tej publikacji zaprezentuję Ci najbardziej efektywne katalogi pod kątem SEO, do których warto dodać swoją stronę.

Kim jest twórca listy katalogów SEO?

Arkadiusz Podlaski

Arkadiusz Podlaski od wielu lat specjalizuje się w marketingu internetowym. Doświadczenia zdobywał m.in. jako marketing project manager w wydawnictwie Złote Myśli, dzięki czemu bardzo dobrze poznał rynek wydawniczy.

Pracował również jako specjalista SEO/SEM w grupie serwisów ogłoszeniowych Gratka.pl. Współpracował z grupą wydawniczą PolskaPresse. W swoim dorobku ma już kilka książek bestsellerów, które podbiły wydawnictwa takie jak Złote Myśli czy Helion.

Arkadiusz Podlaski jest autorem wielu poczytnych publikacji, takich jak: "Pierwsze miejsce w wyszukiwarkach", "10 mitów pozycjonowania stron", "Przydatne narzędzia pozycjonera", "Marketing społecznościowy". Swoją wiedzą dzieli się również na łamach bloga ArkadiuszPodlaski.pl.


KUP TERAZ

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GwarancjaJestem tak pewny skuteczności listy katalogów SEO, że udzielam Ci 30-dniowej gwarancji satysfakcji! Całe ryzyko przenoszę na siebie. Jeśli uznasz, że ta wiedza nie jest dla Ciebie - możesz zwrócić produkt! Oddam Ci każdą wpłaconą przez Ciebie złotówkę. Możesz przez 30 dni dokładnie sprawdzić skuteczność listy katalogów.


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle