Lista Blogów Commentluv

ostatnia aktualizacja 06.12.17

Jak Legalnie Linkować
Setki Swoich Podstron
Bez Obaw O Filtry Wielkiego G

Jeśli zapytasz mnie co TERAZ działa w seo powiem Ci, że wszystko i nic. Żadna pojedyncza technika nie zapewni Ci sukcesu na długie miesiące w top10, ale wszystkie połączone ze sobą owszem.

Czy Jan Kowalski nie znający się na SEO "naparza" linkami z katalogów? Nie! Pan Jan nawet nie wie czym są katalogi i może linkować stronę np. z grup dyskusyjnych, for czy blogów na których jest aktywny i ma znajomych z branży.

Od dawna powtarzam, że dywersyfikacja w linkowaniu stała się kluczowym elementem. Musisz stosować linkowanie z blogów, for, katalogów, ale ...

Wiele Osób O Tym Zapomina

Ale wiele osób zapomina, że dywersyfikacja to też linkowanie nie tylko strony głównej, ale i podstron witryny.

Jeśli jest strona jak wikipedia czy wydawnictwo książek... to naturalne jest, że nie linkuje się do strony głównej, a przede wszystkim do podstron z wartościowymi informacjami.

Z drugiej strony Google co raz częściej docenia strony, które nie są tylko wizytówką firmową, ale publikują wartościowe informacje jak np. faq, poradniki, blogi...

Daj W Łapę Google

Jeśli chcesz wejść w łaski Wielkiego G musisz mu pokazać, że masz coś wartościowego, musisz go czymś przekupić. Tym czymś jest oczywiście content! Bo jak mówią "Content is King".

Wszystkim swoim klientom polecam tworzenie blogów firmowych. Blogi nie dość, że w oczach internautów budują zaufanie, kreują wizerunek eksperta, pokazują firmę od bardziej człowieczej strony to ludzie zaczynają chętniej od nas kupować, a co więcej nasza strona generuje masę ruchu.

Tak! Blogowanie to potęga w e-biznesie z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Jeden z moich blogów odwiedza miesięcznie kilkanaście tysięcy osób. Co raz publikuję kolejne treści tym samym zwiększając liczbę odwiedzin. Regularnie uruchamiam kolejne blogi, które nawet bez pozycjonowania w bardzo szybkim czasie osiągają świetny rezultat.

20 Razy Więcej Odwiedzin!

Oto przykład jednego z blogów na którym w przeciągu roku zwiększyłem odwiedzalność 20 krotnie!

mfa

W wielu przypadkach dobra optymalizacja na stronie już wystarcza, aby uzyskać dobre rezultaty.

Cały ten ruch generują mi drobne frazy z długiego ogona. Tworzę dużo treści na stronach www pod konkretne frazy kluczowe i to właśnie one generuje tak duży ruch. Frazy są proste w pozycjonowaniu więc większość z nich wchodzi do topów łatwo aczkolwiek nie zawsze.

Jednak Sam Content Nie Wystarczy

Robię wiele stron na WordPressie w niełatwej branży finansowej i nie będę Cię oszukiwał nie zawsze jest tak kolorowo! Często muszę się posiłkować wieloma linkami, ale zawsze pamiętam o dywersyfikacji.

Zdobyć linka na stronę główną jest łatwo. Wchodzisz do katalogu > dodajesz link i opis i po temacie. Ewentualnie wchodzisz na jakiegoś bloga > dodajesz linka i komentarz i gotowe. Niestety na większości katalogów czy blogach nie możesz dodać linka do podstrony. Linki do podstron najlepiej jest pozyskiwać z grup dyskusyjnych oraz for, ale nie jest to proste, bo bardzo łatwo narazić się adminom i otrzymać bana na konto.

Skąd Linkować Do Podstron?

Ja jednak mam dla Ciebie rozwiązanie z którego sam korzystam!

To są blogi oparte na wordpressie, które zawierają wtyczkę commentluv i pozwalającą linkować ostatnie posty z Twojego bloga.

Już Ci tłumacze na czym to polega.

 • Znajdujesz blogi, które we wpisach pod polem komentarza zawierają taki znaczek "commentluv"
  lmb commentluve 
 • Po wypełnieniu formularza z komentarzem i wpisaniu adresu url pojawiają ostatni wpis z Twojego bloga, który będzie linkowany. Czasami jest możliwość wybrania jednego z ostatnich 10.lmb commentluve dodanie komentarza 
 • To już koniec! I tak jak poniżej wygląda link! Proste prawda? commentluve przyklad linka

Ta technika jest polecana osobom, które prowadzą blogi na swoich stronach i chciałyby poprawić pozycję tych wpisów w Google.


Może ją zastosować każdy, którego witryna posiada kanał RSS, ja stosuję ją dla blogów postawionych na wordpressie i zawsze sprawdza się rewelacyjnie! A oto efekt linkowania strony z kilkudziesięciu blogów z tej listy dla kilku fraz:

lmb-commentluve-efekty

 (3 ostatnie dodałem do monitorowania dziś)

 Gotowa lista dla Ciebie

Dzisiaj chcę Ci zaoferować gotową listę ponad 90 polskich blogów z wtyczką commentluv dzięki czemu nie będziesz musiał spędzać wielu godzin na ich poszukiwaniu.

Twoje działanie ograniczy się tylko do wejścia na bloga z listy i napisania komentarza! Moja babcia by to umiała zrobić Uśmiech

  Oto co otrzymasz ode mnie

 • lista ponad 90 blogów - świeża lista blogów z wtyczką commentluv gdzie w ostatnich tygodniach uzyskałem akceptację komentarza,

 • legalne linki – pozyskiwanie linków poprzez komentowanie jest zgodne z prawem oraz zasadami Google, 

 • nieograniczona liczba linków – wiele z tych blogów zawiera kilka tysięcy wpisów, a w każdym z nich możesz pozostawić swój link,

 • unikalne źródło linków dla podstron – jest to jedno z niewielu źródeł legalnych linków dla podstron, a do tego wykorzystywane przez bardzo niewiele osób,

 • szybki generator pozycji – linki te szybko wypromują wpisy Twojego bloga w Google, a jak widać po powyższym screenie także wspomagają promocję strony głównej

 • na liście znajdują się także takie parametry jak: Google Index, Citation Flow, Trust Flow, Page Authority, mozRank, mozTrust... co pozwoli Ci na sortowanie listy po dowolnie wybranych parametrach i dostosowanie jej do Twoich potrzeb!

Jeżeli czegoś się obawiasz, masz wątpliwości to nie rób tego. Jeśli jednak czujesz, że jest to coś czego potrzebujesz, ale jeszcze się wahasz to pamiętaj, że mam dla Ciebie 100% gwarancję satysfakcji zwrotu pieniędzy.

100% Gwarancja Zwrotu Pieniędzy

listamocnychprofili-gwarancjaZ tej listy korzystam na co dzień i jestem przekonany, że jeśli działa ona dla mnie to zadziała też dla Ciebie dlatego daję Ci 100% gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli w przeciągu 30 dni uznasz, że dzięki tej liście nie uzyskałeś oczekiwanych efektów. Nie musisz się z niczego tłumaczyć, napisz do mnie, a ja oddam Ci pieniądze. Możesz kupić listę, zapoznać się z nią, a później zdecydować czy opłaciło się.

Ta gwarancja jest bezwzględna i każdy kto dokona zakupu produktu i nie uzyska oczekiwanego efektu otrzyma ode mnie zwrot 100% wpłaconej kwoty.

Nie zdarza się to często, ale jeśli, to klienci dziwią się, że ta gwarancja jest prawdziwa i nie jest to tylko slogan reklamowy.


Możesz kupić produkt, przetestować go i jeśli uznasz, że nie spełnił swoich oczekiwań piszesz do mnie email, a ja od ręki zwracam Ci wpłacone pieniądze!

Zatem masz 2 wyjścia. Możesz skorzystać, a w razie gdy uznasz, że produkt nie spełnił Twoich oczekiwań poprosić o zwrot całej wpłaconej kwoty, albo... możesz poświęcić wiele godzin Swojego prywatnego czasu na samodzielnie poszukiwanie takich blogów. Takie listy tworzę od dawna i wiem, że

 • znalezienie takich stron,
 • sprawdzenie czy jest możliwość umieszczenia na niej linków,
 • a także czy te linki się utrzymają,
jest bardzo, bardzo pracochłonne! Nie chciałem udostępniać tej listy, chciałem zachować ją dla siebie. Przygotowanie jej zajęło mi jednak ponad 3 tygodnie dlatego, aby zmniejszyć koszty postanowiłem się podzielić nią z Tobą.

Czemu Ryzykuję Oferując Taka Gwarancję?

Bo jestem pewien wartości tego produktu, a moi klienci potwierdzają wysoką jakość i skuteczność oferowanych produktów.


Od czasu wprowadzenia zmasowanych ataków ze strony google na katalogowanie, korzystam tylko z zakupionej u Pana listy, nie bawię się już w dodawanie do bezwartościowych katalogów. Także jak najbardziej polecam wspomnianą wcześniej listę >>
KrzysztofMiałem stronę z którą nic nie robiłem pół roku. Straciła w tym czasie ponad 1000 linków z forum i spadła z pierwszych pozycji na czwartą stronę. Po lekkiej optymalizacji i dodaniu do tych profili strona wróciła na pierwszą stronę wyszukiwania.

Generalnie ta lista to bardzo przydatna sprawa. Nie trzeba szukać, sprawdzać czy można dodać link ( nawet jak ma się programy do wyciągania różnych danych). Wszystko podane na tacy >>

Patryk Konieczny


Do próby mocy użyłem jednej strony z czterema frazami. Dwie z nich utrzymywały się w pozycjach top5, natomiast dwie nieco trudniejsze cały czas poza top10. Wiec zacząłem linkować frazy z Listy Mocnych Profili i po kilku dniach można było pomału zobaczyć efekty. Dwie trudniejsze frazy na chwile wskoczyły do top10, i znów wypadły lecz po kolejnych kilku dniach sprawa się unormowała i frazy weszły do top3. Pozycja stale rosła wraz z zaindeksowaniem linków. Profile zostały z pingowane i delikatnie dopalone linkami w komentarzach.

raportEfekt jak widać w załączeniu bardzo ciekawy. Dla każdej strony klienta dodaje linki właśnie z tej listy, dają moc jak i różnorodność źródła linków. Naprawdę świetny produkt. I z niecierpliwieniem czekam na kolejną wersje.
Mariusz Dereń


Lista mocnych profili to znakomity sposób na dywersyfikację źródeł linków. Co więcej, znajdują się na niej odnośniki różnego typu, dofollow/nofollow, z anchorem i bez. Dzięki czemu można stworzyć naturalny profil linków, które nie znikną za chwile. O co wbrew pozorom nie jest łatwo na dobrych stronach, a takich tu nie brakuje.

Jednak przejdźmy do efektów.
Najbardziej widoczna poprawa była na jednej ze stron, gdzie do tej pory była jedynie lekko katalogowana i preclowana. Przed zastosowaniem „listy profili” z wynikami było różnie, potrafiły się zmieniać w przeciągu tygodnia o kilkadziesiąt pozycji. Stosując ok. 70% profili z powyższego produktu i zaindeksowaniu ich, pozycje w top 10 stały się stabilne na hasła związane z fryzjerstwem (typu „modne fryzury 2013”) – część z nich jest nawet w top 3. A jest to jedna ze słabiej pozycjonowanych stron innymi metodami, dlatego najłatwiej mi ocenić efekty tego produktu. Nie mogę określić na ile profile są w stanie zapewnić Top 10, przy zastosowaniu tylko ich. Jednak zdecydowanie pozwalają utrzymać wysokie pozycje zdobyte innymi sposobami oraz zapobiegać „skokom” wyników, nie mówiąc już o stałych spadkach – co jest szczególnie ważne w czasach Pingwina.

Kacper Paszkowski


Pozycjonowałem stronę Tygodnika Krapkowickiego na 3 frazy: Krapkowice, Krapkowice reklama, Krapkowice wiadomości. Site dla powyższych domen wg Google wynosi odpowiednio 11 500 000, 1 300 000, 558 000. Pozycjonowanie obejmowało optymalizację witryny – strony głównej i w miarę możliwości poszczególnych artykułów (ze względu na wielkość portalu i częstotliwość publikacji nie było możliwe zoptymalizowanie każdego artykułu). Dodawanie wpisów do katalogów z Listy Mocnych Katalogów trwało ok. 2 miesięcy. Portal wcześniej nie był pozycjonowany na wyżej wymienione frazy. Aktualnie uzyskano pozycje:

Krapkowice – 4
Krapkowice reklama – 1
Krapkowice wiadomości – 2

Od 3 tygodni portal nie jest pozycjonowany. W SERPach na frazę Krapkowice odnotowano spadek o jedną pozycję.

Lista Mocnych Katalogów jest ułożona w systematyczny sposób – dla mnie istotny był podział na katalogi bezpłatne (bez i z linkiem zwrotnym) oraz płatne. Po znalezieniu błędów (część katalogów stała się płatna) i kontakt ze Sławkiem spowodował natychmiastową wręcz reakcję i aktualizację całej listy.

Plusem zakupu list jest fakt, iż przez kolejne 3 miesiące można zupełnie za darmo korzystać z aktualizacji – a niejednokrotnie wprowadzane są kluczowe zmiany.” >>

Łukasz Lubiński
freelancer, front-end developer

BONUS 1
Darmowe Ponad 20 Minutowe Nagranie Video!

videoplayer2d

  Oto co znajdziesz
  w materiale video

 • przygotowanie danych do komentowania,

 • jak założyć konto e-mail,

 • jak umieścić link, aby nie został usunięty,

 • jak zawsze skutecznie przejść moderację,

 • czy i jak zlecać marketing szeptany,

 • jak zautomatyzować sprawdzanie linków.

BONUS 2
Dokładna instrukcja obsługi w PDF

 • jak korzystać z listy,

 • jak prawidłowo wykorzystać commentluv.

Prawdziwy potencjał!

Zdaję sobie z tego sprawę i Ty także musisz to wiedzieć, że jeśli nie prowadzisz bloga, jeśli nie publikujesz regularnie treści to nie wykorzystasz w 100% potencjału tej metody!

Lista świetnie sprawdza się do linkowania KAŻDEJ strony: strony firmowej, sklepu, prywatnej…, ale swój prawdziwy potencjał ujawnia przy linkowaniu artykułów, postów z bloga, którego celem jest masowe generowanie ruchu stronę firmową!

Ta lista jak każda inna pozwala na pozyskanie linka do Twojej strony, ale dodatkowo jeśli masz u siebie bloga to możesz dzięki niej za jednym razem pozyskać linka też do artykułów.

Jeśli jesteś zdecydowany na zakup listy pamiętając, że masz 100% gwarancję satysfakcji proszę wypełnij poniższy formularz, a za kilka chwil otrzymasz dostęp do listy.


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle