Wiele godzin spędzasz przed komputerem tworząc dane elektroniczne. Baza klientów, faktury, wykonane telefony, kalendarz, emaile. Spędziłeś niemało czasu, żeby zgromadzić ten zbiór danych, od którego może zależeć los całej firmy.

Pewnego dnia, próbując zalogować się na swoje konto, stwierdzasz coś nietypowego. Zauważasz, że logowanie przebiega nieco inaczej niż zwykle, że niemożliwe jest zalogowanie się do systemu.
Z początku nie wiesz co się dzieje, próbujesz jeszcze raz, i znowu i... Po kilku nerwowych chwilach, już wiesz co się stało: Twoje dane przestały istnieć!


Widzisz, że ZNIKNĘŁY wszystkie Twoje pliki. Uświadamiasz sobie, że NIE MA już żadnego emaila od Twoich kontrahentów! Zdajesz sobie sprawę, że Twoja lista kontaktowa klientów CAŁKOWICIE WYPAROWAŁA!

Teraz to już pewne: ślad nawet nie pozostał po wersjach elektronicznych faktur, które wystawiłeś.


Czy wiesz jak przygotować swój komputer firmowy na utratę danych?

Twój komputer został kompletnie wyczyszczony!

Dlaczego to się wydarzyło?
 • może padłeś ofiarą hackerów?
 • może stałeś się celem zwykłych podsłuchiwaczy haseł?
 • może to była tylko awaria systemu, spowodowana padem dysku?
 • może to błąd oprogramowania, którego używasz?
 • może to wirus?
 • może SAM przez przypadek skasowałeś wszystko poprzedniego wieczora, i teraz nie zdajesz sobie nawet z tego sprawy?
 • może...

Jakie teraz to ma znaczenie?!

Nie każdy sobie zdaje sprawę z tego, że utrata danych z komputera może się wydarzyć. Jest możliwa i prawdopodobna, jest realna i im dłużej używasz komputera, im więcej gromadzisz tam danych tym... jest ona większa.

Prawdopodobieństwo utraty danych się zwiększa, ponieważ:
 • jeżeli oprogramowanie, z którego korzystasz posiada lukę w zabezpieczeniach, może zostać namierzone przez boty hakerskie
 • Im dłużej działają serwery/stacje robocze, tym łatwiej o ich awarię
 • Im dłużej pracujesz na komputerze, tym jego obsługa staje się dla Ciebie bardziej rutynowa i tym łatwiej wtedy o nieostrożność i skasowanie czegoś
 • Z czasem może zostać wykryty błąd w oprogramowaniu, który zostanie wykorzystany do zniszczenia przez wirusa Twoich danych

Skoro utrata danych jest realnym zagrożeniem, to co Ty możesz zrobić?

Dobra wiadomość jest taka, że na utratę danych możesz się przygotować.

Tak, możesz się na tę katastrofę przygotować w taki sposób, że nawet jeżeli staniesz się ofiarą hackerów, kiedy zaatakuje Cię wirus, kiedy Twoje hasło zostanie wykradzione, albo nawet sam skasujesz przez przypadek całość, będziesz w dalszym ciągu miał dostęp do Twoich danych.

Przygotowałem dla Ciebie publikację elektroniczną, w której opisałem proste metody, które pozwolą Ci zachować dostęp do Twoich danych, nawet jeżeli spotkają Cię wszystkie te katastrofy jednocześnie.

Opisane tam metody, są niezwykle proste i są możliwe do zastosowania przez Ciebie, jako użytkownika komputera w firmie. Niestety, w chwili obecnej z przerażeniem stwierdzam, że ich znajomość, szczególnie w małych firmach, jest bardzo słaba.

Ty jako użytkownik komputera przede wszystkim skupiasz się na:
 • meritum wykonywanej przez Ciebie pracy
 • treści wprowadzanej do komputera

Komputer jest dla Ciebie po prostu narzędziem pracy .

Nie zdajesz sobie natomiast sprawy, że cały Twój wysiłek może w jednej chwili zniknąć i nigdy nie powrócić, ponieważ:

 • nie zmniejszasz ryzyka utraty danych z komputera
 • nie jesteś przygotowany na utratę danych

W poniższym ebooku przedstawię Ci w prostych słowach, w jaki sposób, praktycznie zerowym kosztem, poprzez zwiększenie swojej wiedzy i świadomości czyhających na Twoje dane zagrożeń, możesz:

 • zmniejszyć ryzyko utraty danych z komputera
 • przygotować się na utratę danych

Na kilkunastu stronach tego ebooka znajdziesz następujące rozdziały:
 1. Co się może wydarzyć z danymi elektronicznymi?
 2. Największa tajemnica ochrony danych
 3. W jaki sposób uniknąć utraty danych?
 4. Zmniejsz ryzyko utraty danych o Twoich klientach
 5. Przygotuj się na utratę danych
 6. Co dalej?
 7. Gdzie znaleźć więcej informacji?

Zamów już teraz raport wpisując w okienko swoje imię i adres email. Zaraz po wciśnięciu przycisku "Chcę otrzymać raport" otrzymasz emaila, którego będzie trzeba potwierdzić. Chwilę po potwierdzeniu otrzymasz kolejnego emaila z zamówionym przez Ciebie ebookiem.

Ile To Kosztuje i Jak To Kupić?

Tę wiedzę mógłbym spokojnie sprzedawać za kilkadziesiąt złotych. Nie kupisz jednak tego, ani za kilkadziesiąt, ani za kilkanaście, ani nawet za kilka złotych. Jest to publikacja elektroniczna, która jest dostępna za darmo. Chcę Ci tę całą wiedzę, zawartą w tym ebooku udostępnić całkowicie za friko. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię i email w okienku poniżej, wciśniesz: "Chcę otrzymać raport", a później klikniesz w link potwierdzający zapisanie się na listę.

Tak, TO JEST DARMOWY RAPORT. Jednak nie zawsze taki będzie. Cały czas zbieram informacje i uzupełniam go o dodatkowe szczegóły dotyczące zabezpieczania Twojego komputera.

W chwili obecnej nie chcę go sprzedawać - daję Ci go za darmo. Jednak niedługo, po uzupełnieniu go dodatkowymi informacjami, wystawię go na sprzedaż. Nie wiem jeszcze dokładnie ile będzie kosztował, wiem natomiast, że wtedy nie będzie już rozdawany za free.

Wieczysta gwarancja

Jeżeli teraz go pobierzesz, możesz mieć pewność, że DAM Ci każdą następną wersję tego ebooka. Nawet jeżeli będzie to wersja płatna, jeżeli inne osoby będą musiały za niego zapłacić, Ty otrzymasz ode mnie gratisową kopię. Ściągając więc go teraz NIC nie ryzykujesz, a w najbliższej przyszłości możesz zyskać jeszcze więcej.

Ściągając TERAZ tego ebooka otrzymujesz:
 • wiedzę umożliwiającą zapoznanie się ze stanem bezpieczeństwa własnego komputera
 • wiedzę umożliwiającą zmniejszenie ryzyka utraty danych z komputera
 • proste sposoby na zabezpieczenie się przed atakiem hakerów
 • poznasz kroki, które umożliwią Ci przygotowanie się na utratę danych z komputera
 • wiedzę, która zmniejszy szanse, że pewnego dnia wszystkie dane z Twojego komputera ZNIKNĄ bez śladu.

Pobierz teraz raport poniżej:

Czy wiesz jak przygotować swój komputer firmowy na utratę danych?

Jakub Kozak
Jakub Kozak
www.PilnujSwoichDanych.pl

PS. Pamiętaj, otrzymasz ode mnie ZA DARMO każdą następną wersję tego raportu, nawet jeżeli inni będą musieli za nią płacić.© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle