"Książę Życia – Jak swobodnie poznawać nowe kobiety i stać się charyzmatycznym mężczyzną”

„Książę Życia – Jak swobodnie poznawać nowe kobiety i stać się charyzmatycznym mężczyzną”

 

Czy zdarzyło ci się, że bardzo chciałeś poznać jakąś dziewczynę, a mimo to zabrakło ci odwagi lub nie wiedziałeś co powiedzieć?

Z pokorą przyznam, że mi kiedyś też i to niestety bardzo często.

 

 

Gdy później widziałem jak dziewczyna, która była moim marzeniem, szła za rękę z kimś innym, obiecałem sobie, że już nigdy nie pozwolę, aby moje marzenia spełniały się beze mnie…

 

Uczyłem się wszystkiego co związane było z podrywaniem kobiet, a gdy znowu mi coś nie wychodziło dochodziłem do wniosku, że opanowałem jeszcze za mało technik i czas na jeszcze nowsze książki i szkolenia. Mimo olbrzymiej ilości zdobytej na ten temat wiedzy nie przekładała się ona na prawdziwe rezultaty.

 

Miałem już dość. Zauważyłem, że ta droga donikąd nie prowadzi. Zacząłem w końcu brać pod lupę to kim jestem i zamiast uczyć się kolejnych wymyślnych technik podjąłem pracę nad samym sobą

 

Czy wiesz, że poznawanie kobiet może być proste i przyjemne?

 

Po latach prób i błędów, własnych spostrzeżeń i doświadczeń dostrzegłem coś niesamowitego. Gdy wszyscy w koło pięknej dziewczyny prężyli się, starali jak najlepiej wyglądać, chwalili się, ja po prostu rozpoczynałem rozmowę i umawiałem się z nią na randkę. Był to dla mnie znaczący etap dzięki któremu zauważyłem, że zrobiłem kosmiczny postęp w swoim życiu.

 

Zastanawiasz się czy ty również możesz w tak swobodny sposób poznawać nowe kobiety?

 

Mam dla ciebie dobrą wiadomość - To jest możliwe.

 

Przeszedłem drogę od nieśmiałego chłopca do pewnego siebie i charyzmatycznego faceta. Nie urodziłem się z tym, ale dzięki ciągłej nauce i podejmowaniu prób mogę śmiało powiedzieć, że moje marzenia nie chodzą już za rękę z kimś innym ;)

 

Metody, które chcę ci zaproponować nie sąÂ typowymi rozwiązaniami, które można znaleźć w Internecie czy na różnych szkoleniach. Jest to system, który stworzyłem bazując na wielu latach nauki i własnych doświadczeń.

Nie proponuje ci szybkich i łatwych sposobów, tajnych czy wymyślnych technik pełnych angielskich nazw i „branżowych” terminów. Podrywanie kobiet to nie jest przecież jakaś walka w której musisz być wyszkolonym komandosem.

 

Oto co m.in. znajdziesz w tym kursie:

 

Jak odnaleźć swoją pasję i stać się interesującym facetem? (Str. 7)

Budowanie wiary w siebie poprzez wydarzenia. (str. 15)

Jak pokonać największe przeszkody w poznawaniu nieznanych ci jeszcze kobiet ? (str. 30, 35)

Jak znaleźć punkt zaczepienia i rozpocząć rozmowę? (str. 38)

Zdradzę ci jak łatwo stać się zupełnie nową osobą, którą zawsze chciałeś być (str. 18, 44)

Powiem ci co zrobić aby kobiety uwielbiały z Toba rozmawiać (str. 45)

 

Zdradzę Ci sekrety znanego serialowego Playboya

 

Jak budował legendę wokół własnej postaci i jak ty możesz to zrobić

Pokażę ci potęgę słów i jak z niej korzystać

Tak! Chcę dowiedzieć się jak to osiągnąć.


- Kurs Książę Życia oraz Książę z Bajki –

są to dwa kursy w jednym, ponieważ to jakie masz życie i jakim jesteś facetem wpływa na twoje kontakty z kobietami i trzeba wziąć to pod uwagę aby osiągnąć rzeczywiste i trwałe efekty. (52 strony, PDF), (wartość 97 zł)

 

- Nagranie ze specjalnego Webinaru

ze mną i Moniką na temat podrywania kobiet oraz sposobów na nietypowe randki.  (wartość 45 zł)


- Dostęp do grupy typu „Master Mind”

gdzie razem się motywujemy, stawiamy wyzwania i rozwiązujemy problemy. (wartość 99 zł)

 

+ konsultacja email (wartość 40 zł)

 

 

281 zł

57 zł

 

 

Dla kogo jest ten poradnik:

– dla tych, który chcą zmienić swoje życie na lepsze

– dla tych, którzy chcą swobodnie poznawać nowe kobiety

– dla tych, którzy pragną od życia więcej

Dla kogo NIE jest ten poradnik:

– dla tych, którzy chcą wierzyć, że dzięki wyuczonym tekstom i ciągle tym samym technikom będą w stanie w prosty i naturalny sposób poderwać każdą dziewczynę.

 

Nauczę cię myślenia tak abyś nie musiał korzystać z pamięci, zastanawiając się co miałeś zrobić w określonej sytuacji. Zamiast tego sam będziesz potrafił na bieżąco wykorzystywać sytuację i znaleźć odpowiedni kontekst do rozpoczęcie rozmowy, która będzie dla ciebie naturalna.

 

Mój poradnik jest stworzony dla Ciebie jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

1. Nie zawsze wiesz jak rozpocząć rozmowę. Niezależnie od miejsca, czy to autobus, szkoła, dyskoteka etc. Umiejętność to umiejętność.

2. Chcesz poznawać wyjątkowe kobiety.

3. Próbowałeś zwykłych metod podrywu, które ci nie pomogły.

4. Jesteś samotny i szukasz dziewczyny

5. Chcesz poprawić swoje kontakty z kobietami
6. Chciałbyś odnaleźć swój życiowy cel i pasję.

7. Wiesz, że stać cię na więcej, ale nie wiesz jak rozwinąć skrzydła.

8. Chcesz stać się kimś ważnym w oczach swoich i innych

 

Zaletą kursu jest jego praktyczność. Nie jest to 300 stronnicowa książka, napisana tylko po to aby zapełnić puste strony. Poradnik ma 50 stron i zawiera same najistotniejsze rzeczy pokazujące ci krok po kroku jak dojść do zamierzonego efektu.

 

Ile to kosztuję?

Cały pakiet kosztuje 197 zł. Wiem jednak, że mimo najwyższej jakości dla niektórych osób, szczególnie tych, które jeszcze się uczą, jest to dosyć duża cenna.

 

Wiem też jakie to uczucie widzieć dziewczynę, którąÂ  bardzo chcę się poznać, a w głowie panuje chaos. Wiele razy przez to, że nie wiedziałem jak rozpocząć rozmowę traciłem szansę na wspaniały związek ze śliczną dziewczyną. Wiem jak to boli.

 

Dlatego też zdecydowałem, że do końca roku kurs ten będzie dostępny w cenie 57 zł. Chcę aby możliwość skorzystania z tej wiedzy miało jak najwięcej osób bo w kontaktach damsko męskich są szansę, które już nie wracają, a plucie sobie w brodę to jedyne co można wtedy zrobić.

 

Jak mogę otrzymać ten kurs?


Wystarczy, że złożysz zamówienie i je opłacisz, a kurs w ciągu kilku sekund od zaksięgowania pieniędzy znajdzie się u ciebie. Jest to poradnik w formacie PDF, który będziesz mógł czytać na każdym urządzeniu obsługującym ten format.


Jeśli nigdy nie korzystałeś z moich produktów i masz jeszcze jakieś wątpliwości chciałbym zagwarantować ci 30 Dniową Gwarancją Satysfakcji. Jeśli uznasz, że kurs nie spełnił twoich wymagań gwarantuję zwrot pieniędzy. Wystarczy że zgodnie z regulaminem, napiszesz do mnie emaila w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty.

Jak widzisz MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ

 

 

Jak i dlaczego powstał ten kurs?

 

Pracując nad tym materiałem, sam coraz lepiej uświadamiałem sobie jak ważne są te rzeczy o których tutaj mówię w osiągnięciu sukcesu. Otwierałem kilka miesięcy temu dosyć dużą klubo-kawiarnię. Miałem pieniądze, wiedze biznesową, odpowiednie wsparcie. Nie udało mi się. Wtopiłem mnóstwo kasy zanim jeszcze ten lokal otworzyłem. Opłaty i sprawy urzędowe zrobiły swoje. Później zacząłem to wszystko analizować. Mimo wszelkich dobrych chęci i pragnienia sukcesu, prawda była taka, że w głębi siebie nie byłem nastawiony na zwycięstwo i nie wierzyłem, że tym razem może mi się udać i to coś tak dużego.

 

Po części miałem rację. Wcześniej dużo rzeczy mi nie wyszło, nic w sobie nie zmieniłem i próbowałem dalej jak gdyby to co się wydarzało było ciągle efektem zewnętrznych czynników. Zobaczyłem w końcu, że problem tkwił we mnie. Przypominają mi się w tym miejscu słowa T. Harv Ekera, które może gdyby szybciej do mnie dotarły zaoszczędziły by mi niesamowitą ilość czasu i pieniędzy. „To co pod ziemią, tworzy to, co nad ziemią. To czego nie widać, tworzy to, co widać. Co to oznacza? Oznacza to, że jeśli chcesz zmienić to, co widać, musisz najpierw zmienić to, czego nie widać.”

 

Swoją drogą autor ten uświadomił mi, że chyba wszystkie osoby, które idą w kierunku sukcesu musiały przejść przez zrozumienie, że to nasz wewnętrzny świat tworzy nasze zewnętrzne życie, a nie na odwrót. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie.

 

Wydarzyło się wiele rzeczy, które udowodniły mi, że naprawdę zacząłem sobie przyswajać te lekcje sukcesu. Po nieudanym projekcie kawiarni byłem pod sporą kreską. Była to pięciocyfrowa suma. Przez kilka dni byłem w takim stanie, który zrozumieją tylko Panowie, którzy usłyszeli w zbyt młodym wieku od swojej dziewczyny, że może być w ciąży. Człowiek zmienia się wtedy w jednej chwili. Dla mnie był to okres bardzo mocnych przemyśleń i pracy nad sobą.

 

Dzięki temu co ci tu opisuję spadłem na cztery łapy. Prawie obce mi osoby postawiły na szali własną karierę, żeby tylko mi pomóc. To był po prostu cud. Ale wierzyłem w niego. Dało mi to do myślenia i zacząłem mocno wierzyć w to, że mogę osiągnąć sukces oraz postanowiłem, że osiągnę to o co walczę, a nie tylko spróbuje. Możesz mi wierzyć albo nie, ale wszystko zaczęło się zmieniać…

 

Pilnie potrzebowałem w tym czasie pieniędzy i trafiłem „przez przypadek” na rynek forex oraz na świetną okazję do inwestycji w tym czasie. Dzięki temu, że zarejestrowałem się poprze link partnerski już na wejściu zarobiłem 1000 zł, dzięki trafionej inwestycji tych pieniędzy w ten rynek walut zyskałem dodatkowe 600 zł. Tym sposobem w ciągu jednej nocy zarobiłem 1600 zł. Byłem w dużym finansowym dołku i wtedy bardzo mnie ta kwota urządzała.

 

Wydarzyło się też coś czego w życiu bym się nie spodziewał. Musiałem spotkać się jeszcze raz z przedstawicielem firmy od której wynajmowałem lokal ponieważ przy rozwiązywaniu umowy zabrakło jednego zapisu. Ten Pan zdradził mi przy okazji, że firma zastanawia się nad stworzeniem w tym miejscu mieszkań albo biur i poprosił o opinie. Przedstawiłem swoje zdanie, a po chwili, zapytał się czy może jestem dalej zainteresowany swoim pomysłem. Gdyby potwierdziłem, zaproponował mi, że jego firma zajmie się wszelkimi remontami, zakupami sprzętu, mówiąc wprost zainwestuję w stworzenie tego miejsca i otrzymam je jako własne w zamian za comiesięczne opłaty i udział w zyskach.

 

Od groźby poważnych tarapatów finansowych do możliwości otrzymania za darmo wymarzonego przeze mnie miejsca minął niecały miesiąc. Nie wiem jak to nazwać, ale wiem, że zawdzięczam to temu o czym tutaj piszę. Już dawno mogłem żyć tak jakbym tego chciał, tymczasem cały czas się potykałem, przeżywałem bardzo trudne chwilę. I choć wiem, że część z tych rzeczy była potrzebna to bardzo wielu przykrych spraw mogłem uniknąć. Zacząłem pisać tą książkę dla siebie, aby jakoś to wszystko sobie ułożyć, ale szybko uświadomiłem sobie, że może być ona świetnym drogowskazem dla osób, które przechodzą przez to co ja kiedyś.

 

Wiem jak to boli i będę szczęśliwy, jeżeli dzięki temu co tutaj przeczytasz ty również wyjdziesz z tego bagna przez, które ja jeszcze nie dawno przechodziłem.

 

Podsumowując:

Proponuję ci kurs dzięki któremu dokonasz olbrzymiego skoku w swoim życiu za kwotę 57 złÂ o ile zdecydujesz się jeszcze w tym miesiącu.

 

Każdego dnia trafiają nam się świetne okazję, które niestety zazwyczaj już się nie powtarzają. Niech kolejne spotkanie pięknej nieznajomej będzie tym razem okazją do świętowania sukcesu, a nie opłakiwania porażki

Ps. Pamiętaj, że po zakupie kurs otrzymasz dosłownie w  kilka minut. Im szybciej zaczniesz nad nim pracować tym szybciej zobaczysz efekty

Zapisy wstrzymane