Zanim podejmiesz decyzję POLICZ. Czyli kurs podstaw matematyki finansowej w oparciu o kalkulator HP 10BII.

Kurs ten kieruję do każdego, kto ceni swoje pieniądze i wie, że należy je liczyć.

Znajdziesz w nim informacje, skąd można pobrać całkowicie za darmo Emulator HP 10BII, i zacząć używać go na swoim własnym komputerze.

Poznając krok po kroku tajniki korzystania z kalkulatora finansowego z łatwością odpowiesz na wszystkie zagadnienia dotyczące finansów osobistych czy firmowych.
Otrzymasz niezbędną wiedzę, dzięki temu zyskasz umiejętność podejmowania decyzji finansowych opartych na faktach i unikniesz decyzji podejmowanych pod wpływem emocji.

Postaw się w takiej oto sytuacji.

Masz 10.000 złotych, które chcesz przez rok przechować w banku.
Szukasz najlepszej lokaty.
Znajdujesz wiele ofert, ale trzeba je jakoś porównać.

E-book daje prostą instrukcję rozwiązania. W rezultacie już w kilka sekund ocenisz, czy dane wskazane na plakacie to tylko marketing, czy rzeczywiste fakty.
Dowiesz się, jak to jest możliwe, że bank, który na plakacie chwali się najwyższym oprocentowaniem, po roku da mi najmniej pieniędzy, a najlepszą inwestycją okaże się lokata w banku o najniższym oprocentowaniu.

Prawda jest oczywista - jeśli sami nie umiemy podjąć decyzji dotyczących własnych finansów, natychmiast pojawią się wokół nas doradcy, którzy nie zawsze kierują się naszym dobrem.

Zawarte w e-booku ćwiczenia wraz z rozwiązaniami skłaniają do dalszych poszukiwań, spojrzenia na prezentowane zagadnienie z wielu płaszczyzn i znalezienia własnej na nie odpowiedzi.

Kalkulator finansowy to narzędzie pracy dla doradców i pośredników finansowych, niezbędnik dla przedsiębiorców, pomoc dla studentów. E-book to prosta instrukcja, jak z niego korzystać.

Teraz i Ty, nawet nie będąc orłem matematycznym, możesz posiąść tę wiedzę i sprawić by dla Ciebie pracowała.

DODATKOWE BONUSY

Bonus 1 Gwarancja Pomocy


Rozumiem, że w trakcie czytania opracowania mogą pojawić się pytania, na które nie znajdziesz wystarczającej odpowiedzi. Pamietaj w ciągu 90 dni możesz do mnie napisać na adres: kalkulator(małpka)docelu.info
Odpowiem na każde Twoje pytanie.

Bonus 2 Gwarancja Satysfakcji

Mam świadomość, że wiedza zawarta w publikacji jest wartościowa i na wysokim poziomie. Nie musisz jednak ufać mi na słowo. Otrzymujesz ode mnie 14 DNIOWĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.

Jeśli w ciągu 30 dni z jakiegoś powodu uznasz, że otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań poinformuj mnie o tym. Dostaniesz zwrot 100% kwoty zakupu.

Mariola Kawęcka


k
Zapisy wstrzymane