No w końcu jest! Poradnik, który zamiast zasypywać Ciebie informacjami, w kilku krokach nauczy nawet największego laika, jak korzystnie kupić mieszkanie po masakrycznie niskich cenach.

  

   Zawsze zastanawiało mnie, jak to jest, że tylko niektórzy ludzie kupują nieruchomości poniżej jej wartości rynkowej. Co takiego te osoby robią, że jest to możliwe. Po wielu analizach przypadków poznałem ich sekret.

   Nigdy więcej kredytów na 30 lat lub dłużej na mieszkanie! W ciągu ostatnich kilku lat opracowałem schematy działania, które pomogły mi zakończyć z sukcesem 8 transakcji na rynku nieruchomości i wiesz co? Kredyt nie musi być dla Ciebie obciążeniem przez 30 lat. Ja już to wiem.

   DO DZISIAJ bezpiecznie ukryty w najgłębszych zakątkach mojego umysłu system działania poznały zaledwie 3 osoby, którym pomagałem kupić mieszkania.

   Basia, której pomogłem w kupnie mieszkania zaledwie rok temu powiedziała coś, co mnie zszokowało:

 

"Skoro ja mogłam zaoszczędzić na kupnie mieszkania prawie 112 000zł, a dzięki Twoim poradom kredyt spłacę już za 4lata, to dlaczego Ty nie podzielisz się z innymi tą wiedzą."

 

   Faktycznie miała tutaj rację, ale ja po prostu się bałem. Sam nie wiem dlaczego. Po wielu namowach Basi i kilku innych osób postanowiłem, że to opiszę. 

   W ten sposób powstał poradnik, w którym nie znajdziesz "lania wody". W książce "Jak kupić mieszkanie, które uratuje Tobie życie" opisałem ze szczegółami partyzancki system nabywania nieruchomości.

   Został on uzupełniony moimi doświadczeniami i pytaniami, z jakimi się spotkałem udoskonalając moją technikę.

 

Inwestując zaledwie trochę czasu, godzinę może dwie, nauczysz się:

 

  • Jak w tempie błyskawicy pokonać drogę do własnego mieszkania?

 

  • Jak czynić cuda przy kupnie na kredyt?

 

  • Jak pytać i o co pytać sprzedawców, aby nie stracić na transakcji?

 

  • Dlaczego bankierzy nie mają racji przedstawiając Tobie kolejne oferty?

 

  • Jak zaplanować swój dom, aby dostosować go do siebie?

 

  • Dlaczego analiza rynku przynosi wymierne korzyści?

 

  • Jak niektórzy kupują mieszkania za cudze pieniądze?

 

  • Poznasz 8 sekretów podniesienia wartości nieruchomości przed jej sprzedażą?

 

  • Dowiesz sie również, jak bronić się przed naciągaczami, których nie brakuje na rynku nieruchomości i dlaczego dobre przygotowanie na każdym etapie transakcji da Ci niesamowite korzyści?

   Tysiące osób teraz kupuje mieszkania, które nigdy wcześniej nie myślały, że będą w stanie je kupić. Jednak niewiele osób rozumie, z czym wiąże się taka transakcja.

   Ja także przy pierwszym mieszkaniu myślałem, że proces zakupu mieszkania jest jednostopniowy. Idę do dewelopera i on załatwia za mnie wszystkie formalności. Nic bardziej mylnego. 

   Jest to bardzo skomplikowany proces, gdzie przejście przez niego wymaga przewodnika, jakim będzie dla Ciebie ebook "Jak kupić mieszkanie, które uratuje Tobie życie?".

Do zobaczenia w środku, na lepszej drodze życia:

Arkadiusz Zielazny
  Autor tego bestsellera 
"Jak kupić mieszkanie, które uratuje Tobie życie"

Sprawdź tę książkę, przecież chcesz!

   P.S. Jeżeli nadal sie zastanawiasz nad inwestycją w ten poradnika, na którym możesz zaoszczędzić nawet 43,78%, to nie mów jeszcze TAK. 

   Musisz przyznać, że wynik osiągnięty przez Karola po przeczytaniu tego ebooka jest godny uwagi. 

   Oto opinia jego i jednej z czytelniczek tego ebooka.

 

"Po przeczytaniu tego ebooka otworzyły mi się oczy na rzeczy, o których wcześniej nie myślałem lub nie wiedziałem. Miałem już upatrzone mieszkanie i byłem gotów do podpisania umowy. Stosując się jednak do porad Arka nie skorzystałem z tej oferty, gdyż w myśl zasady mówiącej o poziomie wydatków było ono dla mnie za drogie.
Kupno mieszkania oddaliło się o dwa miesiące, ale teraz mamy z żoną większe mieszkanie i do tego zaoszczędziliśmy sporo kasy. Według moich wyliczeń 43,78%. Dziękuję."
Karol Bielawa

"Książka jest świetnym poradnikiem, który przeprowadzi Ciebie przez cały proces sprzedaży zwracając uwagę na te najistotniejsze szczegóły w taki sposób, abyś nie popełnił błędu i jeszcze zaoszczędził sporo gotówki. Ona wręcz mówi Tobie, jak masz to zrobić." Anna Karcz 

   P.P.S. Jest jeszcze coś... Nie będę Cię prosił, abyś mi zaufał na słowo. Ponieważ wiem, że wiedza, którą Tobie tutaj i tylko teraz proponuję jest na najwyższym poziomie postanowiłem dać Tobie pewien BONUS. Będzie to 14 DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI.


 
Jeśli w ciągu 14 dni z jakiegoś powodu uznasz, że otrzymana wiedza i pomoc nie spełnia Twoich oczekiwań, daj mi znać, a zwrócę Ci 50% kwoty za zakup.

Oto opinie osób, które przeczytały tego ebooka:

"Po przeczytaniu tego ebooka otworzyły mi się oczy na rzeczy, o których wcześniej nie myślałem lub nie wiedziałem. Miałem już upatrzone mieszkanie i byłem gotów do podpisania umowy. Stosując się jednak do porad Arka nie skorzystałem z tej oferty, gdyż w myśl zasady mówiącej o poziomie wydatków było ono dla mnie za drogie.
Kupno mieszkania oddaliło się o dwa miesiące, ale teraz mamy z żoną większe mieszkanie i do tego zaoszczędziliśmy sporo kasy. Według moich wyliczeń 43,78%. Dziękuję.
Karol Bielawa z Opola

"Książka jest świetnym poradnikiem, który przeprowadzi Ciebie przez cały proces sprzedaży zwracając uwagę na te najistotniejsze szczegóły w taki sposób, abyś nie popełnił błędu i jeszcze zaoszczędził sporo gotówki. Ona wręcz mówi Tobie, jak masz to zrobić.
Anna Karcz z Warszawy

Jak kupić mieszkanie, które uratuje Tobie życie. Okładka z ebookidealny.pl