Jak zmniejszyć kosztowne zużycie paliwa w Twoim samochodzie ?


Co miesiąc pokonujesz setki kilometrów swoim autem. Jeździsz w trudnych, mroźnych warunkach zimą jak i przy bardzo wysokich, upalnych temperaturach latem.Jak zmniejszyć kosztowne zużycie paliwa

Jeżeli rocznie pokonujesz około 10 tysięcy kilometrów możesz wydawać na zakup paliwa prawie 3500 zł
(przy średnim spalaniu 8 litrów benzyny na 100 km). Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jakie to są koszty po kilku latach użytkowania pojazdu.

Przeczytanie tego poradnika (którego otrzymujesz za darmo) sprawi, że zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 20%, co dla Ciebie może oznaczać ponad 700 zł oszczędności rocznie.

Przyznasz, że zainwestowanie kilkunastu minut dzięki któremu może pozostać 700 zł w Twojej kieszeni, to dobrze zainwestowany czas. Pamiętaj również, że czytając ten poradnik, już dziś zdobędziesz nową wiedzę i rozwiniesz swoje dotychczasowe nabyte umiejętności kierowania pojazdem. Po prostu staniesz się jeszcze lepszym kierowcą.

Wyobraź sobie, że na tej samej ilości paliwa pokonujesz przy każdym tankowaniu kilkadziesiąt kilometrów więcej. Pomyśl, co mógłbyś/mogłabyś zrobić z pieniędzmi, które w ten sposób zaoszczędzisz.

Wystarczy, że przeczytasz poradnik i będziesz stosować się do prostych reguł w nim zawartych. Zasady oszczędnej jazdy są łatwe do przyswojenia i zastosowania w życiu codziennym. Elementem decydującym jest tutaj prawidłowy sposób prowadzenia pojazdu. Każdy może zarówno nauczyć się, jak i poprawić już nabyte umiejętności ekonomicznej jazdy. Niemniej ważnym elementem oszczędnej jazdy jest przygotowanie pojazdu i jego odpowiednia sprawność.

Poradnik składa się z 3 części i zawiera 16 stron najważniejszych informacji (bez tzw. lania wody).

W 1 części dowiesz się, jak dokonać pomiaru spalania paliwa w samochodzie (w przypadku, gdy nie posiadasz komputera pokładowego, który je wylicza). Określenie punktu wyjściowego - czyli obecne spalanie paliwa jest niezbędne abyś mógł/mogła przekonać się i sprawdzić ile, dzięki zasadom które niebawem poznasz, zaoszczędzisz paliwa.

Część 2 zawiera informacje, w jaki sposób samochód powinien być przygotowany, aby spalał jak najmniej paliwa.

W części 3 poznasz zasady i techniki ekonomicznej jazdy. Pozwolą Ci one, bez względu na auto, którym jeździsz, zmniejszyć zużycie paliwa.

Jeżeli nie lubisz czytać na ekranie monitora, to po prostu wydrukuj ten materiał i zapoznaj się z nim w warunkach dla Ciebie najbardziej komfortowych.

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle