Jak skutecznie wyleczyc miażdżycę - Pozbądź się ryzyka zawału serca lub udaru w kilka tygodni.

skutecznie wyleczyć

miażdżycę

miazdzyca

Poznaj sekrety skutecznego cofania zmian miażdżycowych w kilka tygodni.

Statystyki są nieubłagane. Połowa osób w Polsce umiera na choroby układu krążenia. Wiedza jak wyleczyć te choroby powinna być priorytetowa.

Czego dowiesz się z publikacji

 • Jakie dokładnie czynniki powodują zmiany miażdżycowe.
 • Szczegółowe informacje na temat kuracji, które cofają całkowicie choroby układu krążenia. Kuracje są tanie i przynoszą znakomite trwałe efekty.
 • Co należy jeść oraz przede wszystkim czego należy unikać. Nie jest to takie oczywiste. W mediach jest wiele przekłamań na ten temat.
 • Gdzie kupić markowe suplementy za połowę ceny.

Dzięki wiedzy zawartej w tej publikacji:

 • Odzyskasz utracone zdrowie
 • Unikniesz chorób w przyszłości
 • Uratujesz życie Swoje lub bliskich
 • Powrócisz szybko do zdrowia po przebytym zawale mięśnia sercowego lub udarze mózgu.
 • Unikniesz konieczności poddania się zabiegowi angioplastyki tętnic (stenty)
 • Unikniesz konieczności poddania się operacji wszczepienia by-passów
 • Unikniesz konieczności amputacji Stopy cukrzycowej
 • Pozbędziesz się dusznicy bolesnej
 • Unormujesz cholesterol, trójglicerydy i inne parametry
 • Unormujesz ciśnienie krwi.
 • Zaoszczędzisz tysiące złotych (nie wydasz na lekarzy i nieskuteczne lekarstwa)
 • Nie wydasz pieniędzy na „cudowne” margaryny oraz inne produkty, które obniżają poziom cholesterolu
 • Unikniesz wszystkich skutków stosowania leczenia statynami (m.in. uszkodzenia wątroby, niewydolności nerek, cukrzycy typu 2, chorób neurologicznych, niewydolności serca)

Dlaczego ta publikacja jest dla Ciebie

Jeżeli uważasz, że to nie jest dla Ciebie, to się głęboko mylisz. Skąd to wiem. Ponieważ nawet jeżeli ty nie masz jeszcze problemów z układem krążenia, to na pewno ma ktoś z Twojej rodziny. Większość osób nie wie, że ma takie problemy, ponieważ dobrze się czują i mają poziom cholesterolu w normie. Jest to złudne bezpieczeństwo, ponieważ poziom cholesterolu nie mówi nam czy mamy miażdżycę czy nie.

Pamiętaj, że połowa osób, która przeszła zawał serca, miała niski poziom cholesterolu.

Są inne badania, które wskazują o wiele dokładniej niż poziom cholesterolu na ryzyko wystąpienia choroby. Dokładne instrukcje znajdziesz w tej publikacji. Wszystko podane na tacy. Wystarczy zastosować.

Skuteczne Metody

Wiem co Sobie myślisz. Gdyby były skuteczne, proste i tanie metody, które by pozwoliły skutecznie wyleczyć choroby, to by je stosowali lekarze.

Niestety świat jest inny niż Myślisz. Wpływ koncernów farmaceutycznych na programy studiów medycznych jest ogromny. Następnie szkolenia organizowane dla lekarzy też są finansowane przez koncerny farmaceutyczne. Jak się domyślasz, szkolenia są organizowane po to aby sprzedawać leki a nie po to, aby ludzie byli zdrowi.

Błędne koło choroby

Jeżeli masz za wysoki cholesterol i bierzesz statyny (leki na obniżenie cholesterolu), to ta publikacja pozwoli Ci raz na zawsze wyjść z tej pułapki.

Dlaczego pułapki? Ponieważ sztuczne obniżanie cholesterolu nie chroni Cię przed zawałem lub udarem. Miażdżyca nadal się rozwija. Dodatkowo skutki stosowania statyn wpędzają Cię w dodatkowe choroby.

Być może już odczuwasz skutki stosowania statyn: Bóle mięśni, stawów, wysypki, nudności, zaparcia i biegunki

Konsekwencje w długim okresie stosowania tych leków są przerażające: uszkodzenie wątroby, niewydolność nerek, cukrzyca typu 2, choroby neurologiczne, niewydolność serc.

Na zdrowiu zawsze zaoszczędzisz

Pewnie zadajesz sobie pytanie dlaczego masz płacić za te informacje. Będę teraz brutalny, ale jest to czysta prawda.

Wizyta u lekarza specjalisty kosztuje prywatnie 100-300 zł za 5 lub 10 minut rozmowy. Na wizycie dowiesz się, że musisz brać leki do końca życia. Te leki oczywiście nie są za darmo i powodują kolejne choroby.

Jeżeli jesteś w gorszym stanie, to dowiesz się, że musisz mieć np. operacje wszczepienia by-passów. Może dowiesz się, że trzeba amputować stopę, której nie da się uratować z powodu silnej miażdżycy. Może okazać się, że serce już nie daje rady i potrzebny jest przeszczep. Mógłbym mnożyć te przypadki.

Z drugiej strony daję ci wiedzę, dzięki której tego scenariusza można uniknąć. Zmiany chorobowe można cofnąć, nawet wtedy gdy jesteś o krok od operacji.

Miażdżyca to podstępna choroba. Na początku nie boli a czasami dowiadujemy się o niej podczas zawału kiedy jest już za późno.

Wszystkie przedstawione tu metody zostały przetestowane przez tysiące ludzi na całym świecie. Są bezpieczne, nie mają negatywnych skutków ubocznych. Zastosowanie tych metod, powoduje nie tylko wyleczenie chorób układu krążenia ale również cofają się inne choroby przewlekłe. Dzieje się tak dlatego, że metody te wpływają na uruchomienie podstawowych procesów biochemicznych, które do tej pory nie działały.

Już za chwilę dostaniesz na tacy metody, dzięki którym Ty i twoja rodzina odzyska pełnię zdrowia. Do Ciebie należy kolejny krok. Zapraszam.

000000 ;">

000000 ;">Teraz tylko ff0000 ; font-size: 18pt;">97 008000 ;">47 złotychBezwarunkowa 30-dniowa Gwarancja Satysfakcji

Pamiętaj, że chroni Cię 30-dniowa bezwarunkowa gwarancja satysfakcji, w razie gdyby produkt był niezgodny z Twoimi oczekiwaniami (w co szczerze wątpię), wystarczy, że do mnie napiszesz, a bez najmniejszego problemu zwrócę pieniądze. Takiej żelaznej gwarancji satysfakcji nie znajdziesz nigdzie indziej.