GazetaCV - Nietypowe podanie o pracę

GazetaCV - Wyróżnij się z tłumu szukających pracy, wyślij nietypowe podanie i zaskocz pracodawcę!

GazetaCVPomimo wyjazdu wielu rodaków za granicę, rynek pracy w Polsce nadal jest trudnym rynkiem dla szukających pracy. Mało ofert stwarza też warunki do ostrej konkurencji wśród kandydatów.

Jeśli chcesz zdobyć wymarzoną pracę, zazwyczaj najpierw musisz wysłać Curriculum Vitae oraz list motywacyjny i jeśli będziesz mieć szczęście, otrzymasz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Niestety pracodawcy często dostają dziesiątki a nawet setki podań o pracę. Większość z nich, jeśli nie wszystkie, podobnych jest do siebie jak dwie krople wody.

Jednym ze sposobów na uzyskanie przewagi nad innymi konkurentami i otrzymanie zaproszenia rozmowę kwalifikacyjną jest wysłanie nietypowego podania o pracę.

Jeśli do tej pory wysyłałeś nudne CV i list motywacyjny, teraz możesz się wyróżnić i zwiększyć szansę na rozmowę w sprawie pracy. A kto wie, może to będzie tylko formalność?

Za jedyne 7,70 PLN otrzymasz przykładowe kreatywne podanie o pracę w formie gazety.

Nazwałem je GazetaCV.

Ale Uwaga! To nie jest typowy szablon. Stworzenie własnego podania - GazetyCV będzie wymagało trochę wysiłku i pracy twórczej. Ode mnie otrzymasz przykład, ale sam musisz opracować treść odpowiednią w stosunku do stanowiska/rodzaju pracy, o które się ubiegasz.

W ramach zakupu otrzymasz przykładowe CV - List Motywacyjny stylizowane na gazetę oraz kilka porad na jego ulepszenie (plik PDF - 4 strony, w tym 3 strony to przykładowe podanie).

Zamów mini-ebook "GazetaCV - Nietypowe podanie o pracę" i zaskocz pracodawcę!

Pozdrawiam
Konrad Dudek


Ebooka w formie pliku PDF (4 strony) otrzymasz po opłaceniu dostępu do niego poniżej. Dostawa ebooka odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną.
Zapisy wstrzymane