Zwiększ swoją wydajność… słuchając muzyki

Odnieś swój OGROMNY osobisty sukces...
słuchając muzyki!


Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co pomaga ludziom odnieść ich sukcesy, zrealizować wytyczone cele? Czym się kierują i co robią, by nie zboczyć z zaplanowanej drogi do SUKCESU? W jaki sposób skutecznie zwiększają swoją wydajność i dlaczego to właśnie oni podbijają świat?

Z pewnością, to co teraz napiszę Cię zaskoczy, mnie też przez jakiś czas nie przekonywało…
AŻ DO TERAZ, kiedy poznałem ten prosty sposób, który pomógł już tak wielu osobom! Zacząłem słuchać muzyki…w odpowiedni sposób i w odpowiednich momentach!

Dziwisz się i z pewnością zadajesz sobie pytanie – dlaczego tak po prostu mówię Tobie, że muzyka i sukces mają ze sobą trwały związek?

Spieszę z wyjaśnieniami…

„Wyobraź sobie, że zapisujesz się na internetowy kurs z podstawowych analiz technik giełdowych, lecz Twoje nastawienie emocjonalne jest obciążone obawami, że giełda to loteria, że łatwiej stracić niż zarobić itd. Generalnie wszystkim tym założeniom towarzyszą emocje strachu i niepewności. Jak łatwo się domyślić, kurs pójdzie w niepamięć, a możliwość założenia konta w banku umożliwiającego granie, będziesz przekładał z miesiąca na miesiąc.”

Nie od dziś wiadomo, że podejmowane przez nas decyzje są wynikiem naszego stanu emocjonalnego. To, jak UTRZYMAĆ lub SPROWOKOWAĆ pożądany stan, jest już nieco bardziej zagadkowe…

Poznaj jedno z najbardziej skutecznych narzędzi, łączących świat rzeczywisty z emocjonalnym, który sprawi, że Twój stan umysłu będzie ukierunkowany na odnoszenie sukcesów i podejmowanie jedynie słusznych decyzji… Poznaj MOC muzyki…

Podsuwam Ci niezwykłą pozycję z serii BESTSELLER pt.

„Zwiększ swoją wydajność… słuchając muzyki!”

Tylko dzięki temu e-bookowi masz szansę dowiedzieć się:

 1. Jak zmienić swoje emocje i dlaczego warto byś nauczył się to robić?
 2. Jak błyskawicznie opuścić strefę złego komfortu poczuć się dobrze samemu ze sobą.
 3. Jaką moc mają wizualizacje i odpowiednia muzyka w osiąganiu sukcesu?
 4. Jak sprawić, by wizualizacja stała się Twoim prawdziwym życiem?
 5. Jak w prosty sposób zmienić stan umysłu i zakotwiczyć pozytywne zmiany dzięki muzyce?
 6. W jaki sposób muzyka wpływa na Twoją wyobraźnię, a ta na reakcję Twojego ciała?
 7. Jak długotrwale i skutecznie odprężać się za pomocą muzyki?
 8. Jak w prosty sposób możesz tworzenie afirmacje i autosugestie muzyczne?
 9. Jak ekspresowo możesz zmieniać stan świadomości za pomocą dźwięków?

Nie zwlekaj, zamów ten e-book już teraz!Jeżeli jeszcze się wahasz i nie do końca wiesz, czy naprawdę dobrym krokiem będzie zakup tej publikacji, szczerze Ci podpowiem… MOŻESZ BYĆ PEWNY, ta pozycja jest idealna właśnie dla Ciebie. I to jest najbardziej odpowiedni czas byś dokonał zakupu. Dlaczego?

Po pierwsze: Tylko z e-booka „Zwiększ swoją wydajność słuchając muzyki” dowiesz się, jak w niewiarygodny sposób muzyka wpływa na:
 • zmianę stanu Twojego umysłu (alfa/beta),
 • zmianę Twoich emocji,
 • działania odprężające,
 • szybkie uczenie się i zapamiętywanie,
 • projektowanie procesu wizualizacji,
 • koncentrację,
 • a nawet na walkę z nałogiem,
Po drugie: Ebook „Zwiększ swoją wydajność słuchając muzyki” zawiera zarówno elementy informacyjne, które mają na celu poinformowanie Ciebie o pewnych zależnościach, jak i konkretne techniki praktyczne, które krok po kroku nauczysz się wykorzystywać.

Po trzecie: Ten ebook, to nie tylko teoria! Otrzymasz również dostęp do darmowych mini programów, pozwalających na skomponowanie wraz z muzyką poprawnej afirmacji czy wizualizacji (poznasz między innymi program, który uczy synchronizować Twój oddech z poprawnym wzorcem oddechu buddyjskiego - zacznie on automatycznie odprężać i energetyzować Twoje ciało!

Już dziś zacznij umiejętnie czerpać energię z nieograniczonych pokładów Twojego umysłu i ducha!

Jak to możesz zrobić? Nic prostszego!

Kup ten e-book i zacznij DZIAŁAĆ!„Każde negatywne czy też pozytywne uczucie jest bezpośrednio rezultatem myśli lub emocji, jakie towarzyszą Ci w danej chwili. Nie można odczuwać zazdrości, nie mając przedtem myśli zazdrości. Nie można odczuwać strachu i lęku, nie mając przedtem strasznych myśli, itd.”

Dlaczego cytuję akurat ten fragment ebooka? Ponieważ, to ważne, byś już teraz, właśnie dziś uświadomił sobie jak ogromna rolę w Twoim życiu pełnią myśli i emocje w każdej codziennej sytuacji. To one są głównym motorem podejmowanych przez Ciebie działań. Jeżeli są to pozytywne myśli i emocje, nakierują Cię na działania, które pomogą w ekspresowym tempie osiągnąć zamierzony przez Ciebie cel. Negatywne emocje przeciwnie- oddalą Cię od wszystkiego tego dobrego, co mogło by Cię spotkać, gdybyś tylko zmienił nastawienie…

Zwiększ swoją wydajność… słuchając muzyki!Ten e-book pokaże Ci drogę, jak w najszybszy sposób, skutecznie możesz zmieniać swoje stany umysłu i nakierować myśli
na jeden tor, na dobrą drogę, dosłownie w każdej sytuacji…


Decydując się na zakup tego e-booka dokonujesz właściwej decyzji!


Poznaj 3 główne powody, dla których powinieneś jak najszybciej zapoznać się z treścią tej publikacji (to aż 93 strony!)

 1. Błyskawicznie nauczysz się zmieniać swój stan świadomości za pomocą doskonale dobranej muzyki i dźwięków. Pozwoli Ci to szybciej dojść do wymarzonych celów, będziesz z uśmiechem na twarzy je realizował!
 2. Zobaczysz, jak potężną moc mają wizualizacje. Poznasz technikę, dzięki której to, co masz w głowie, to o czym intensywnie myślisz, stanie się rzeczywistością!
 3. Uświadomisz sobie, w jaki sposób muzyka wpływa na Twoją wyobraźnię, a ta na reakcję Twojego ciała i co to oznacza dla Twojej przyszłości!
Pamiętaj, to świat Twoich wewnętrznych emocji ma decydujące znaczenie dla Twojego szczęścia i samorozwoju – teraz masz szansę poznać techniki, dzięki którym utrzymasz odpowiedni stan umysłu, który wskaże Ci drogę do szczęścia!

Ebook pt. „Zwiększ swoją wydajność słuchając muzyki!” przedstawi Tobie wiele praktycznych technik, które będą wymagały od Ciebie minimum zaangażowania, ale które z pewnością zmienią Twoje wnętrze na lepsze!

Dlatego nie wahaj się i złóż zamówienie teraz!


To jeszcze nie wszystko! Przygotowałem dla Ciebie coś extra - znakomitą autosugestię (tzw. afirmację psychotroniczną, która stosowana jest przez wielu specjalistów i zalecana jest we wszelkiego rodzaju schorzeniach zdrowotnych i urazach. Jeżeli więc coś Ci dokucza, borykasz się z problemem zdrowotnym i nie wiesz jak go rozwiązać, możesz być pewien- to co przeczytasz w tej książce, jeżeli tylko wdrożysz w życie i będziesz regularnie stosował, na pewno Tobie pomoże!

Podejmij właściwą decyzję, a muzyka odmieni
Twoje życie… TO JEST MOŻLIWE!


Pozdrawiam,
dr Tomasz Kopczyński


P.S. Ten e-book kosztuje jedyne 27.00 – zanim podejmiesz decyzje o zakupie pomyśl, czy warto wydać te pieniądze, aby nauczyć się kierować własnymi myślami i emocjami w taki sposób, by w jak najszybszym tempie realizować swoje cele i marzenia? Uśmiech


Zapisy wstrzymane