Gry i zabawy dla dzieci - Zabawy z niemowlakami

Jak przyspieszyć rozwój Twojego dziecka
i wzmocnić z nim relację, za pomocą prostej zabawy.

Prawidłowy rozwój Twojego dziecka
jest w Twoich rękach! Czy wiesz,
jak olbrzymi masz na to wpływ?


Droga Mamo, drogi Tato…

Niedawno przyszedł na świat Twój największy skarb – Twoje dziecko, obdarzasz je wielkim uczuciem, ogromną miłością, chcesz dla niego jak najlepiej i starasz się ze wszystkich sił, by dać mu wszystko, czego mu potrzeba.

Na pewno przeglądasz czasopisma, oglądasz programy w telewizji lub szperasz w Internecie w poszukiwaniu ciągle to nowych informacji nt. tego, co Twojemu dziecku sprawia największą radość i czego tak naprawdę w każdym dniu życia mu potrzeba oraz jak się z nim od pierwszych dni bawić. No właśnie! ZABAWA z dzieckiem!.

Czy zdajesz sobie sprawę, jak ważną rolą w życiu niemowlęcia odgrywają zabawy? Chcę Ci powiedzieć, że od pierwszych tygodni życia powinny być istotnym elementem każdego Waszego wspólnego dnia. Pamiętaj jednak, że muszą być one dokładnie dostosowane do wieku i temperamentu Twojego dziecka.

Najciekawsze i jednocześnie pozytywnie wpływające na rozwój dziecka zabawy, znajdziesz szczegółowo opisane w e-booku z serii Bestseller: „Gry i zabawy dla dzieci. Zabawy z niemowlakami.Gry i zabawy dla dzieci. Zabawy z niemowlakami.

Lektura tej książki spowoduje,
że poczujesz nieodpartą chęć rzucenia się w wir zabaw
z Twoim maleństwem!


Pozwól, ze zacznę od bardzo trafnego cytatu:

„Wszystkie dzieci rodzą się geniuszami, 9.999 z każdych 10.000 szybko i nieumyślnie zostaje pozbawionych geniuszu przez dorosłych.” – Buckminster Fuller

Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest bardzo prosta! Większość rodziców nie ma bladego pojęcia, jak istotny wpływ na rozwój dziecka ma stały, intensywny kontakt z nim, począwszy już od wieku niemowlęcego, nie ma pojęcia, że bawiąc się z dzieckiem już kilka tygodni po urodzeniu, znacznie zwiększa szanse na jego ponadprzeciętny rozwój psychiczny i emocjonalny.

Proponuję, byś czytał dalej…

W tej książce znajdziesz opis najlepszych spośród zabaw jakie kiedykolwiek wymyślono. Są one genialne dzięki swojej prostocie. Nie musisz być Michaelem Jacksonem i budować wesołego miasteczka. W zdecydowanej większości przypadków będą one darmowe albo będą Cię kosztowały naprawdę niewiele!

Oto, czego wartościowego dowiesz się z e-booka:
  1. Dowiesz się, jaki rozwój dokonuje się w maleństwie w czasie trwania każdego z czterech kwartałów życia niemowlęcia i dlaczego warto zadbać o jak najczęstszy kontakt z dzieckiem w tych okresach.
  2. Poznasz jakie zestawy zabaw są w danym okresie rozwoju dziecka najbardziej wskazane – to ważne, by nie popełniać błędów i nie „przeforsować” swojego maluszka!
  3. Poznasz szczyptę przyjemnie opisanej teorii, która pomoże Ci wejść w nie do końca znany Ci świat Twojego maleństwa
  4. Przeczytasz najprzyjemniejsze cytaty nt. życia dziecka, które sprawią, że z jeszcze większą miłością zaangażujesz się w zabawy z maleństwem!
  5. Dowiedz się na czym polega strategia cykli i naprawdę jak wiele może zrobić dla dobra Twojego maluszka.

Zainteresowany?


Oprócz najbardziej rozwojowych, a zarazem prostych zabaw z niemowlęciem, w książce znajdziesz wiele praktycznych informacji o każdym z czterech pierwszych kwartałów życia Twojego dziecka. To idealny czas, by właśnie teraz poświecić całą uwagę tylko jemu!

Czy wiesz jak w pierwszych trymestrach życia Twoje niemowlę śledzi ruch, jak rozwijają się jego poszczególne mięśnie, na czym najchętniej skupia wzrok? Dowiedz się tego wszystkiego i sprytnie, lecz jednocześnie w prosty sposób wykorzystać do zabaw z maleństwem! Gwarantuję, maluch odwdzięczy się Tobie nieopisaną miłością i wdzięcznością za taką formę kontaktu z nim!

W e-booku „Gry i zabawy dla dzieci. Zabawy z niemowlakami”, na 55 stronach poznasz aż 39 zabaw dla niemowlęcia, dostosowanych do poszczególnych kwartałów jego życia!!


Dzięki teorii, która poprzedza każde ćwiczenia, nabierzesz pewności, że czynności, które będziesz wykonywać z maluszkiem są bezpieczne, a przy tym znacznie wpływają na rozwój i samopoczucie Twojego dziecka!

Suchą teorię znajdziesz w większości „podobnych” publikacji, ale tylko w te,j w prosty sposób, opisany został styl życia noworodka! Tak, dobrze czytasz… niemowlęta i noworodki posiadają swój świat, a tym samym styl życia!

Czym jest ów styl życia niemowlaka? Już teraz Tobie zasygnalizuję! To przykładowo podróżowanie z maluszkiem, czy tez celebrowanie uroczystości dotyczących jego malutkiej osoby, ale to nie wszystko…

Tylko teraz droga Mamo i drogi Tato, stoi przed Tobą największa szansa…

OTO JEDYNA MOŻLIWOŚĆ POZNANIA OD PODSTAW ŚWIATA WASZEGO DZIECKA!!!

Myśląc o zabawie, być może zastanawiasz się już teraz, jakie zabawki powinniście wybrać dla swojego dziecka? Czy konieczne są w tak wczesnym okresie życia, czy faktycznie pomagają i rozwijają? A może w pierwszych miesiącach życia wystarczy jedynie kontakt z rodzicami? Możesz mieć pewność, rozwiejemy Twoje wątpliwości! Nawet się nie spodziewasz, ile dobrego wniesie ta książka w życie Twoje i Twojego dziecka, w życie całej Waszej rodziny!

UWAGA! Po lekturze tej książki, będziesz dokonywać jedynie słusznych wyborów w kwestii rozwoju swojego potomka. Pomożesz w ten sposób dziecku odważniej wejść w świat, na którym się pojawiło…

Dlaczego warto zainwestować jedyne 37.00 w tę elektroniczną książkę? Oto 3 główne powody!
  1. Czytając poszczególne rozdziały niniejszej książki dowiesz się, jak najlepiej rozwijać inteligencję dziecka, jego motorykę i wszelkie zmysły.
  2. Dowiesz się jak poprzez zabawę z dzieckiem, możesz zapewnić mu lepszy start w życiu!
  3. Zbudujesz fundamenty jego poczucia szczęścia, radości, bezpieczeństwa, więzi rodzinnych, zaufania oraz samodzielności.
Kochaj mocno swoje dziecko, ciesz się, że jest wspaniałe i dąż do tego, by rozwijało się ponadprzeciętnie, lecz pod całkowitą Twoją kontrolą!
A to właśnie możesz osiągnąć poprzez zabawę! Jest ona gwarancją sukcesu – wspaniałego rozwoju Twojego dziecka.

Zamów e-book już teraz!Pozdrawiam,
Kamil Czopek i Emilia Wartacz
Autorzy książki


Kochaj mocno swoje dziecko, ciesz się, że jest wspaniałe i dąż do tego, by rozwijało się ponadprzeciętnie, lecz pod całkowitą Twoją kontrolą!
A to właśnie możesz osiągnąć poprzez zabawę! Jest ona gwarancją sukcesu – wspaniałego rozwoju Twojego dziecka.