Wakacje w Twoim obiektywie - czyli jak fotografować w podróży?

Jak robić najlepsze w całej rodzinie zdjęcia, które na zawsze utrwalą najlepsze wspomnienia bez potrzeby kupowania drogiego
sprzętu i kursów

Nareszcie sprawdzone metody na robienie świetnych zdjęć z wakacji, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś aparatu w rękach lub zawsze robiłeś paskudne zdjęcia.


Właśnie trwają wakacje, sezon urlopowy w pełni, to najwyższy czas, aby pomyśleć o tym, jak uwiecznić wszystkie wspaniałe wspomnienia z wakacyjnych podróży i spotkań z przyjaciółmi, które Cię niebawem czekają.

Ale zanim zaczniesz czytać dalej, przypomnij sobie swoje ostatnie udane wakacje. Gdzie to było i z kim? Co robiliście? Czy pamiętasz te przepiękne krajobrazy, jakieś zabawne sytuacje? Jasne, że pamiętasz! Przecież właśnie się uśmiechasz Uśmiech Musiało być naprawdę fajnie.

Zapewne masz też jakieś zdjęcia z tego okresu i pewnie były też chwile, których nie udało się uwiecznić albo zdjęcia wyszły kiepskie. Szkoda, prawda? Pomyśl teraz jakby to było, gdyby te wszystkie najlepsze chwile z Twoich wakacji udało się uwiecznić? Gdyby wszystkie Twoje zdjęcia były żywe, kolorowe, jakby z wczoraj?

Na pewno opowiadasz też rodzinie i znajomym, jakie były Twoje wakacje. Czy te wspomnienia robią na nich wrażenie? A co by było, gdyby to wrażenie spotęgować? Zastanów się, jak fajnie byłoby za kilka lat z rodziną i znajomymi jeszcze raz przywołać te wszystkie miłe chwile spędzone na wakacjach? Przenieść się myślami do poznanych ludzi i odwiedzonych miejsc. Jeszcze raz je wszystkie obejrzeć nie wychodząc z domu, a jednocześnie tak, jakby się tam było...

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Jest to możliwe i jest to bardzo proste! Wystarczy tylko podczas wakacyjnych podróży popstrykać trochę bardzo dobrych zdjęć.

Bardzo dobre zdjęcia może robić
praktycznie każdy. Wystarczy przestrzegać
kilku zasad.


Być może myślisz też, że nawet jeśli każdy można robić dobre zdjęcia, to wymaga to bardzo drogiego sprzętu i mnóstwa czasu na naukę.

Muszę Cię rozczarować. Tak nie jest! Sprzęt wcale nie musi być drogi, wystarczy zwykły "domowy" aparat i znajomość kilku podstawowych zasad robienia zdjęć.

Zastanawiasz się, skoro to takie łatwe, to dlaczego wszyscy nie robią dobrych zdjęć? To proste - bo nie wszyscy znają zasady robienia dobrych zdjęć. Fotografują "na oślep", nie zastanawiając się, jaki będzie efekt, a potem mają to, co mają - zdjęcia, do których wstyd się przyznać ;) A czy wiesz, że wystarczy założyć na aparat ciemny filtr, aby uniknąć odbić światła na zdjęciach? Proste, prawda? A tak niewiele osób o tym wie.

Łatwe i… przyjemne Uśmiech


Powiem Ci więcej - robienie dobrych zdjęć jest także przyjemne. Po kilku pstrykniętych fotkach przestaniesz zastanawiać się i koncentrować na zasadach tak, jak nie koncentrujesz się na jeździe samochodem. W tym momencie już je znasz i potrafisz wykorzystać automatycznie. Fotografowanie jest przyjemnością i świetną zabawą. A dodatkowo masz pełne żywych emocji pamiątki na lata, które pomogą Ci przywołać nawet najdalsze wspomnienia.

Jeśli zatem szukasz sposobu na to, jak zrobić takie zdjęcia z wakacji, które na zawsze uwiecznią Twoje wspomnienia i wręcz olśnią Twoich przyjaciół i rodzinę, to jesteś we właściwym miejscu.

Zobacz, co da Ci przeczytanie e-booka "Wakacje w Twoim obiektywie czyli jak fotografować w podróży":
 • zaoszczędzisz pieniądze, bo nie musisz kupować drogiego sprzętu i kursów
 • zrobisz MEGA wrażenie na znajomych i rodzinie
 • nauczysz się robić fotografie, obok których nikt nie przejdzie obojętnie
 • nauczysz się robić olśniewające zdjęcia pamiątkowe
 • robienie zdjęć nie będzie już "wakacyjnym obowiązkiem", ale świetną zabawą
 • zatrzymasz wszystkie fantastyczne wspomnienia na zawsze
 • dowiesz się, jak prawidłowo dobrać aparat do swoich potrzeb
 • dowiesz się, na co KONIECZNIE zwracać uwagę i czym ABSOLUTNIE NIE kierować się kupując aparat
 • nauczysz się skutecznie eliminować błędy podczas fotografowania, które robią niemal wszyscy początkujący
 • wyczulisz się, na co zwracać uwagę zanim naciśniesz spust aparatu
 • dowiesz się, jak poprawić zdjęcia, aby wyglądały jeszcze lepiej
 • dowiesz się, jak zabezpieczyć swój sprzęt przed deszczem, piaskiem i zimnem
 • nauczysz się właściwie dobierać futerały i torby
 • dowiesz się, jak można najefektywniej magazynować i kolekcjonować zdjęcia, aby zawsze było łatwo je znaleźć
 • dowiesz się, czym są odbicia i jak sobie z nimi skutecznie radzić
 • nauczysz się fotografować w ostrym słońcu - tak, to jest możliwe!
 • nauczysz się fotografować piękne widoki górskie, morze i zachody słońca – już nic Ci nie umknie
 • nauczysz się fotografować ludzi – powiedz koniec z czerwonymi oczami!
 • nauczysz się fotografować w miejscach, gdzie nie wolno korzystać z lampy błyskowej
 • dowiesz się, czy są szumy powstałe podczas zbyt długiego naświetlania i nauczysz się je usuwać
 • nauczyć się efektywnie używać filtrów i dowiesz się, jak sobie poradzić, gdy nie można podłączyć ich do aparatu
 • dowiesz się jak poradzić sobie, gdy nie ma się statywu
 • nauczysz się, jak wybierać tylko najlepsze zdjęcia
 • dowiesz się, gdzie możesz publikować swoje zdjęcia, aby łatwo i szybko podzielić się nimi z rodziną i znajomymi nawet mieszkając daleko od siebie
Z e-booka "Wakacje w Twoim obiektywie czyli jak fotografować w podróży" szybko i łatwo nauczysz się, jak robić wyjątkowe zdjęcia, które uwiecznią Twoje wspomnienia, a przy tym będziesz mieć mnóstwo dobrej zabawy.

Sezon urlopowy już trawa, więc nie trać czasu! Kup e-booka "Wakacje w Twoim obiektywie czyli jak fotografować w podróży" i zacznij robić fantastyczne zdjęciaDlaczego akurat e-book "Wakacje w Twoim obiektywie czyli jak fotografować w podróży" jest tak wyjątkowy? Oto 2 podstawowe powody:

Po pierwsze: Autor to fotograf pasjonat, który specjalizuje się w robieniu zdjęć wakacyjnych i fotografowaniu krajobrazów, więc masz gwarancję tego, że przekazana wiedza jest praktyczna i gotowa do wykorzystania przez Ciebie od zaraz.

Po drugie: wiedza zawarta w e-booku jest łatwo przedstawiona, napisana językiem zrozumiałym nawet dla laika, dlatego nawet jeśli nie masz doświadczenia w fotografowaniu, to szybko nauczysz się robić bardzo dobre zdjęcia.

Zobacz, co inni sądzą o wskazówkach zawartych w e-booku "Wakacje w Twoim obiektywie czyli jak fotografować w podróży"


"Serdecznie dziękuję za kilka cennych uwag, szczególnie tych dotyczących czasów naświetlania w różnych sytuacjach oraz z filtrem polaryzacyjnym. Jestem dość zaawansowanym fotografem, ale samoukiem i wyłapanie na różnych kursach i forach takich 'drobiazgów' znacznie ułatwia mi pracę z aparatem. Pozwolę sobie przesłać Pański kurs kilku znajomym osobom, które chcą się nauczyć fotografować 'z głową'. " -- Elzbieta W.

"Zaczęłam interesować się fotografią, kupiłam lustrzankę i spotkałam innych fotoamatorów, którym powiedziałam o kursie. Jestem bardzo zadowolona z informacji przez Ciebie otrzymanych i liczę na następne ciekawe opisy. Bardzo mi się podoba, że w krótkich opisach jasno i rzeczowo jesteś w stanie nauczyć mnie szczegółów potrzebnych przy zrobieniu dobrego zdjęcia." -- Jutrzenka

Ty też w te wakacje zrób zdjęcia, które na zawsze zatrzymają najpiękniejsze wspomnienia i wywołają zazdrość wśród rodziny i znajomych.

Już dziś kup e-booka "Wakacje w Twoim obiektywie czyli jak fotografować w podróży" i od razu zacznij DZIAŁAĆ!Jeśli w ciągu 30 dni od dnia zakupu uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza i pomoc nie spełnia Twoich oczekiwań, daj mi znać, a zwrócę Ci pieniądze.


Pozdrawiam,
Paweł Syrjus
Autor e-booka

PS Właśnie trwa sezon wakacyjno-urlopowy, który jak wszystko co dobre, szybko mija. Szkoda przegapić taką okazję - następna dopiero za rok! Już teraz ją wykorzystaj, kup e-book "Wakacje w Twoim obiektywie czyli jak fotografować w podróży" i zatrzymaj swoje wspomnienia na lata.