Perswazja w sprzedaży aukcyjnej - Jak sprzedawać więcej na Allegro?

Odnieś sukces dzięki Allegro. Zarabiaj, tyle ile chcesz! Teraz jest to możliwe! (NOWOŚCI)


Witaj,

Z pewnością temat Allegro i sprzedaży poprzez ten serwis aukcyjny nie jest Ci obcy. Posiadasz w nim profil, sprzedajesz produkty – raz z mniejszym, raz z większym sukcesem. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że nie wykorzystujesz technik, które w ogromnej mierze mają wpływ na wzrost osiąganych przez Ciebie zysków? Ja jestem tego pewien!

Serwisy aukcyjne mają to do siebie, że nie zawsze sprzedaż oznacza, że generujesz zyski. Mam świadomość, że nie jest to najprzyjemniejsza informacja, ale musisz się z nią oswoić. Dlaczego? Obniżasz ceny, walczysz z konkurencją np. tylko i wyłącznie cenami – bo masz tylko taką możliwość – często nie doliczasz w tym całym pośpiechu kosztów związanych z prowizją za wystawienie przedmiotów. Do tego dochodzi fakt, że nie każdy produkt zostanie kupiony od razu na pierwszej aukcji, czasami trzeba go wystawiać kilka razy. Okazuje się, że koszty wystawiania pochłaniają Twoją prowizję... I dochodzisz do wniosku, że Twoja praca nie przynosi oszołamiających finansowych efektów.

Jeżeli choć trochę utożsamiasz się z tym o czym piszę, koniecznie czytaj dalej…

Perswazja w sprzedaży aukcyjnej. Jak sprzedawać więcej na Allegro?Mam dla Ciebie e-book z serii Bestseller pt. „Perswazja w sprzedaży aukcyjnej. Jak sprzedawać więcej na Allegro?”, który pomoże Ci nie tylko w tym, abyś sprzedawał więcej, ale przede wszystkim abyś mógł zarabiać i generować zyski – zyski, które będziesz mógł przeznaczyć na konkretne swoje potrzeby. Na wszystko to, co uczyni Cię szczęśliwym i bogatym człowiekiem, który wykonuje wolny zawód i jest swoim własnym szefem.

Oto dwa główne czynniki, które pomogą Tobie odnieść sukces sprzedażowy na Allegro:
 1. Poznanie umysłu Twojego internetowego klienta – w jaki sposób on myśli i dokonuje zakupowych wyborów?
 2. Posiadanie klucza do udanej sprzedaży internetowej – gdzie znaleźć ten klucz i jak otworzyć nim odpowiednie drzwi – odpowiedź znajdziesz w e-booku!
Wyobraź sobie, że stać Cię na wszystko… Jesteś w stanie spełnić swoje skrywane w myślach marzenia, jesteś szczęśliwy, rozpromieniony, a z dnia na dzień masz coraz więcej pieniędzy i więcej zrealizowanych marzeń… Przyjemna perspektywa, prawda? ?
Myślisz pewnie, to niemożliwe, nierealne, nie dla mnie… STOP! Nic bardziej mylnego! To wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

To od czego musisz zacząć na Allegro, to Twoje nastawienie. Jeżeli chcesz osiągnąć sukces i chcesz lepiej sprzedawać- otwórz się na to! Pomyśl o tym wszystkim, co dzięki większym pieniądzom, lepszej sprzedaży możesz zyskać, a później skorzystaj z pomocnej reki, jaką do Ciebie wyciągam w tym e-booku!

Myślisz, że trafiłeś na tę stronę przez przypadek? Nic bardziej mylnego… jesteś tu, bo coś Cię tknęło i być może pomyślałeś… „CHCĘ ZARABIAĆ WIĘCEJ SPRZEDAJĄC NA ALLEGRO”

I teraz właśnie masz tą szansę. To najbardziej odpowiedni czas, by zacząć.

Z myślą o Tobie, sprzedawcy, który nie stoi w miejscu, których chce się rozwijać i sprzedawać więcej przygotowałem ten pomocny e-book: „Perswazja w sprzedaży aukcyjnej. Jak sprzedawać więcej na Allegro?”

Został on napisany pod wpływem inspiracji wynikającej z przyglądania się metodom sprzedaży innych właścicieli biznesów opartych o serwis Allegro. Dziwi fakt, jak wielu naprawdę prostych i sprawdzonych rozwiązań sprzedawcy nie stosują na swoich aukcjach. Jak wielu tysięcy złotych nie zarobią, tylko dlatego, że nie chcą poznać odpowiedzi na pytanie, które jest w stanie zmienić wszystko: Jak działa umysł internetowego klienta i jak na niego wpłynąć?

W tej książce pokażę Ci jak w bardzo prosty sposób wykorzystać najpotężniejsze prawa perswazji do podwajania, z miesiąca na miesiąc Twoich zysków.

Gwarantuję. Jeżeli zapoznasz się z tą książką, dostosujesz się to tego, co jest w niej zawarte, będziesz systematycznie stosował opisane metody, to wkrótce klient wchodzący na Twoją aukcje powie: "Tak, to jest dokładnie to czego szukałem!" I dokona zakupu!

Zastosuj 3 proste techniki opisane w tej książce, a wartość jej zakupu, zwróci się Tobie w 3dni!

A co dokładnie znajdziesz w e-booku. Oto wybrane tematy:
 1. Poznasz najbardziej skutecznie techniki sprzedaży, które jednocześnie są najrzadziej stosowane przez sprzedawców na Allegro!
 2. Dowiesz się czym jest jak najlepiej wykorzystywać prawo powtarzania w sprzedaży na allegro.
 3. Odkryjesz sekret budowania marki na Allegro
 4. Poznasz potężną siłę prostych rozwiązań! Oszczędzisz czas, a sprzedasz więcej!
 5. Nauczysz się wprowadzać klienta w pozytywny nastrój, tak by chętniej i szybciej dokonał zakupu!
 6. Poznasz potęgę prawa argumentacji! Klienci zaczną kupować od Ciebie, nie od konkurencji!
 7. Będziesz wiedział, za co możesz podziękować klientom i dlaczego zwiększy to Twoją sprzedaż?
 8. Nauczysz się, że naprawdę warto być „gawędziarzem” na Allegro!
 9. Poznasz prawdę: Jak długi powinien być opis na Allegro, by był maksymalnie skuteczny?!
 10. Dowiesz się, jakie są nieprzyzwoicie skuteczne techniki, do których możesz wykorzystać Naszą-Klasę.
 11. Nauczysz się bawić i zaskakiwać klientów różnymi liczbami i danymi – zobaczysz i sam ocenisz skuteczność na konkretnych przykładach!
 12. Odkryjesz technikę zwaną siłą kontrastu, technikę, która działa w 9 na 10 przypadków.
 13. Powiem Ci, jak przedstawić swoją osobę w roli eksperta i tym samym zwiększyć zaufanie do ciebie jako sprzedawcy?
 14. Nauczysz się, jak w prosty sposób udowodnić klientowi, ze cała Polska kupuje Twoje produkty.

I co najważniejsze! Odkryjesz całą prawdę, dlaczego u niektórych sprzedawców, techniki sprzedaży nigdy nie zadziałają! A u Ciebie TAK! Uśmiech


Jeżeli jednak uważasz, ze prowadzisz sprzedaż internetową tak jak należy, stosujesz techniki, które maja Tobie pomóc zdobyć jeszcze więcej klientów, a mimo to chciałbyś, by wychodziło to Tobie z dnia na dzień lepiej i jeszcze bardziej efektownie,
czytaj dalej…

Chcę Ciebie przekonać, że warto zwracać uwagę na wszystkie elementy aukcji, które Ty możesz tworzyć – teksty, nagłówki, opisy, zdjęcia, kolory, grafiki – to wszystko ma wpływ na wykonanie konkretnego działania przez potencjalnego klienta – ZAKUP!

Tak samo jest z czcionkami oraz ze znakami przystankowymi- znaki zapytania, wykrzykniki, dwukropki – to wszystko być może niewyobrażalne dla Ciebie w tek chwili znaczenie! Dlatego, w tym e-booku pokażę Ci, jak zbudować napięcie na aukcji za pomocą tylko 3 elementów, tak by klient nie wytrzymał i po prostu złożył zamówienie. Wiedz, że to jest tylko kwestia technik, które zastosujesz przy sprzedaży, a nie samego produktu, który oferujesz!

To tylko niewielki skrawek tego, o czym musisz wiedzieć, zaledwie 1%! Resztę przydatnej wiedzy, dzięki której poprawisz swoją sytuacje materialną, znajdziesz w e-booku. Ale już teraz podzielę się z Tobą najważniejszym sekretem, który pomoże odnieść Tobie sprzedażowy sukces na Allegro… Daj klientom trochę siebie!!! To zasada, o której nigdy nie możesz i nie powinieneś zapominać!

Dlaczego? Często już samo słowo sprzedawca kojarzy się z kimś, kto nie zawsze powie Ci prawdę – dlatego mów o sobie jak najwięcej, bądź prawdziwy, realny – nie chodzi tu o idealizowanie swojej osoby, chodzi zwyczajną „ludzkość” –pokaż własną, prawdziwą twarz.

To bardzo proste… a o wszystkim dowiesz się z e-książki: „Perswazja w sprzedaży aukcyjnej. Jak sprzedawać więcej na Allegro?”Wiedz, że tyle praktycznej wiedzy dostaniesz za jedyne 37.00!!

Ale to nie wszystko! W tej cenie otrzymasz BONUS – Zupełnie dodatkowo przygotowałem dla Ciebie prezent – w podziękowaniu za zakup tego e-booka! 5 głównych powodów, dla których klienci będą się bili o Twój produkt!

Jeżeli wykorzystasz je w swojej sprzedaży aukcyjnej, trafisz w potrzeby praktycznie każdego klienta. Te 5 powodów to wynik wieloletnich badań. Już w XIX wieku zaczęto badać potrzeby klientów i odkryto, że takie czynniki jak chęć bycia kimś ważnym dzięki produktowi, chęć zdobycia uznania, potrzeba akceptacji, wygody, sukcesu prowadzą ich do zakupu. Opowiem Ci o tych elementach, pokażę, jak wykorzystać je w opisie aukcji oraz w jaki sposób zawrzeć je w tekście perswazyjnym, który będziesz kierował do klientów. To wszystko w tej rewelacyjnej cenie e-booka! - 37.00


To jak będzie? Zainteresowany?


Pozdrawiam,
Mirosław Skwarek


P.S. Pamiętaj, nie ma na świecie przypadków – to, że się tu znalazłeś jest szansą i dużym kokiem w kierunku znacznej poprawy Twojej sytuacji materialnej! Kup więc e-book TERAZ.Zapisy wstrzymane