Snowboard - Zacznij przygodę!

Welcome

Chcesz spróbować sportu dającego olbrzymią satysfakcję i nutkę adrenaliny? Masz dość nudy zimą? Twoi przyjaciele wyciągają Cię na stok? Chcesz zacząć ale nie wiesz jak? Zacząłeś, ale chcesz poznać trochę teorii, aby Twoje próby nauki nabrały sensu we właściwych torach? Chcesz zakupić sprzęt i potrzebujesz rzetelnej rady, na co zwracać uwagę? Ten e-book jest właśnie dla Ciebie, jeśli choć raz odpowiedziałeś sobie drogi czytelniku/czytelniczko pozytywnie na jedno z powyższych pytań.

Snowboard cieszy się ogromnym zainteresowaniem i podziwem ze względu na swą widowiskowość i dawanie jeźdźcowi satysfakcji, będąc równocześnie bardzo łatwo dostępną obecnie dyscypliną sportu i sposobem aktywnego wypoczynku dla mas.

Dołącz do tej grupy i TY!

UWAGA! PROMOCJA! Cena posezonowa!
Wykorzystaj okazję, cena tego kursu w miesiącach sezonowych nie będzie aż tak atrakcyjna!

Wielu ludzi kojarzy deskę jako dość niebezpieczną, a naukę jazdy jako trudną i bolesną. Jednak wcale nie musi tak być! Po zapoznaniu się z treścią tej publikacji będziesz posiadać dużą wiedzę na temat sprzętu oraz tego, jak go wykorzystywać. Jakie ćwiczenia ruchów wykonywać i w jakiej kolejności się ich uczyć, aby nauka była poprawna. Dowiesz się więcej o zasadach bezpieczeństwa.

Otrzymasz odnośniki do materiałów filmowych, gdzie doświadczony instruktor pokazuje to, co zostało opisane.

Dowiesz się jakie są rodzaje oraz jak dobrać właściwą deskę dla siebie, jakie ustawienia powinna posiadać. Jak o nią dbać, by służyła Ci całe lata. Jak dobrać buty, wiązania i kurtkę. Tutaj dowiesz się o zasadach bezpieczeństwa podczas upadków, metodach wykonywania skrętów, jak zachować się na orczyku, oraz kilka bardziej zaawansowanych wskazówek.

A wszystko w przystępnej i niedużej objętościowo formie, by zaoszczędzić Twój cenny czas!

Zapraszam!

Na co czekasz?
Zapisy wstrzymane

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle