Pan swego życia, czy sługa przypadku - Kim chcesz być?

Jak w prosto i skutecznie wziąć los w swoje ręce, w końcu stać się Panem swojego życia, spełnić marzenia i osiągnąć nawet najtrudniejsze cele

Prawdopodobnie również w Twoim życiu są dni, gdy czujesz znudzenie, irytację, a nawet złość na to, że nic się nie dzieje, że co dzień czeka Cię ta sama nudna praca, że w telewizji nie ma nic ciekawego (jak zwykle!), że znajomi nie mają czasu, by się spotkać, a każdy kolejny dzień wygląda tak samo jak poprzedni. Jeśli Ty też miewasz wrażenie, że ciągle nic Ci się nie udaje i wszystko, co chcesz osiągnąć wydaje się bardzo odległe…

…ale chcesz w końcu ruszyć z miejsca, skutecznie i możliwie szybko zrealizować swoje cele i marzenia, zmienić swoje życie na lepsze, aby było dokładnie takie, jak Ty tego chcesz.

jesteś we właściwym miejscu!

To tutaj znajdziesz tak prostą i skuteczną metodę, aby odmienić swoje życie. Metodę przekazaną w wyjątkowo przyjazny sposób i gotową do zastosowania od zaraz!

Ale uwaga! Skorzystasz z niej tylko wtedy, jeśli zawartą w niej wiedzę wykorzystasz w praktyce. Jeśli nie masz zamiaru wdrożyć w życie tego, czego się tutaj dowiesz i natychmiast odmienić je na lepsze - wyjdź z tej strony. Jeśli jednak czujesz, że w końcu nadszedł czas wprowadzenia zmian i chcesz zacząć działać - maksymalnie Ci to ułatwię Uśmiech Czytaj zatem dalej...

Czy wiesz, że to "programy", według których działa Twój mózg odpowiadają za Twoje
sukcesy i porażki?

Czy na pewno potrafisz je odpowiednio obsługiwać, a może to Twój mózg steruje Tobą?

Pozwól, że nieco przybliżę Ci , jak działa Twój mózg. Twój mózg jest jak komputer, cokolwiek robi zawsze używa jakiegoś programu. Większość Twoich zachowań, wszystkie nawyki mają swój program. To znaczy, że istnieją określone czynniki i symptomy, które występują po sobie w określonej kolejności.

W większości przypadków na określone hasło lub zdarzenie uruchamia się ten sam program. Na przykład siadasz za kierownicę auta - Twój mózg uruchamia program „kierowanie autem” i pewne czynności występują automatycznie – nie szukasz pedału sprzęgła, gazu, bo nogi same trafiają na te pedały. Możesz rozglądać się w czasie jazdy, a i tak jedziesz ulicą na swoim pasie, mimo że drogę widzisz tylko kątem oka.

Takich programów jest bardzo dużo. Warto poznać najważniejsze
z nich, abyś mógł w razie potrzeby szybko wyłączyć działający program albo umiał uruchomić określony program zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz.

Wyobraź sobie taką sytuację: za chwilę masz przed sobą kluczowy egzamin albo rozmowę o wymarzoną pracę. Co się zaczyna dziać? Włącza się stres, a nawet strach. Najpierw zaczynają trząść Ci się ręce, a nawet się pocisz i nerwowo spacerujesz pod salą. Rozmowa zbliża się coraz bardziej i wiesz, że już za chwilę poproszą Cię o wejście na salę.

Nagle nadchodzi ten moment, gdy wchodzisz i masz zacząć mówić. Czujesz, że w gardle Ci zaschło, a język się plącze. Masz wrażenie, że nie potrafisz nic wymyśleć ani ułożyć sensownego zdania. W głowie masz całkowitą pustkę. A przecież jeszcze wczoraj wszystko wydawało się takie proste! Czujesz się coraz bardziej zagubiony i ogarnia Cię coraz większa rezygnacja. Przez to wszystko rozmowa wypadła bardzo źle. Po wyjściu z sali masz świadomość, że nie dostaniesz tej pracy Smutek A przecież tak bardzo Ci zależało!

Pomyśl teraz, co by było, gdyby móc tego wszystkiego uniknąć? Gdyby rozmowa poszła dokładnie tak, jak TY tego chcesz - bez stresu i plątania się we własnej wypowiedzi? Tak! Najprawdopodobniej ta praca byłaby już Twoja! Uśmiech

Pójdźmy dalej, zastanów się przez minutę, jakie masz 2 skomplikowane problemy, które musisz w miarę szybko rozwiązać lub 2 trudne cele, które chcesz osiągnąć? Co czujesz, gdy o nich myślisz? Niechęć, znudzenie, brak motywacji, "na pewno mi się nie uda, to za trudne, za dużo z tym zachodu", stres, a może nawet strach? Coś jeszcze? Te uczucia są normalne, większość osób je ma. Ale są też takie osoby, którym udaje się to przezwyciężyć. Te osoby niemal ZAWSZE osiągają to, czego chcą.

Dołącz do elitarnej grupy i spraw, że Twoje cele
i problemy będą tylko kolejnym wyzwaniem, które osiągniesz.

Tak, to jest możliwe! Uśmiech

Dobra wiadomość jest taka, że te same programy, które potrafią Cię tak skutecznie zablokować i często wręcz uniemożliwić (!) Ci zrealizowanie wymarzonego celu, równie dobrze mogą działać na Twoją korzyść. Tak, jak wywołują negatywne stany, tak samo mogą wywoływać stany pozytywne i właśnie dzięki temu osiągniesz to, co chcesz, kiedy chcesz i dokładnie tak, jak TY tego chcesz!

Niemożliwe? Trudne? Wymaga specjalnego kursu radzenia sobie ze stresem?

Właśnie, że MOŻLIWE, ŁATWE i NIE WYMAGA specjalnych kursów!

Kluczem do poznania programów i nauczenia się sterowania nimi są emocje. To one są przypisane do każdego programu i to one go wywołują. A emocjami można sterować Uśmiech

Wszystko, czego potrzebujesz, aby poradzić sobie ze stresem nawet w najtrudniejszych sytuacjach, osiągnąć cele i raz na zawsze zapanować nad Twoim życiem, to nauczenie się skutecznej metody sterowania swoimi emocjami. Dzięki temu zawsze wtedy, kiedy chcesz uruchomisz odpowiedni program i wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Jak to zrobić dowiesz się z e-booka "Pan życia, czy sługa przypadku... Kim chcesz być?"

Zobacz, co zagwarantuje Ci lektura e-booka
"Pan życia, czy sługa przypadku...
Kim chcesz być?":

 • dowiesz się, czym są i dlaczego są tak ważne programy, na których pracuje Twój umysł
 • dowiesz się, jak opisać te programy i emocje im towarzyszące
 • dowiesz się, co powoduje u Ciebie rozdrażnienie, a co miły nastrój
 • dowiesz się, czym są wyzwalacze i jak za ich pomocą kontrolować swoje emocje i na własne życzenie wprowadzić się w pozytywny nastrój
 • dowiesz się, które wyzwalacze są najlepsze na poszczególnych etapach realizacji Twoich celów
 • poznasz receptę na skuteczną realizację Twoich celów i marzeń
 • nauczysz się wykorzystywać swoje słabe i mocne strony, aby skutecznie zapanować nad swoim życiem
 • nauczysz się precyzować swoje priorytety, aby skutecznie realizować swoje cele
 • dowiesz się, jak działa strach i jak wykorzystać go do automotywacji i osiągania swoich celów
 • dowiesz się, co TAK NAPRAWDĘ Cię motywuje i dlaczego potrzebna jest różnorodna motywacja
 • dowiesz się, jak różne potrzeby wpływają na realizację Twoich celów
 • dowiesz się, dlaczego tak ważne są dobrze ustalone cele życiowe
 • dowiesz się, jakie ważne czynniki wpływają na realizację twoich celów
 • dowiesz się, jak sprawdzić, czy Twój cel nie krzywdzi innych
 • dowiesz się, skąd czerpać dodatkową energię do realizacji celów
 • nauczysz się ustalać, na jakim etapie realizacji celu już jesteś
 • nauczysz się akceptować siebie TU i TERAZ i dowiesz się dlaczego jest to bardzo ważne
 • dowiesz się, jak obiektywnie i trafnie oceniać sytuacje, w których jesteś i wybierać najlepszy sposób działania
 • nauczysz się dostrzegać własne błędy i błyskawicznie sobie z nimi radzić
 • dowiesz się, jak uniknąć największego błędu w życiu, który uniemożliwi Ci osiągnięcie tego, co chcesz
 • poznasz tajemnicę dobrego planu działania - dlaczego jest on tak ważny?
 • nauczysz się ustalać dobry plan działania, termin realizacji i dobierać najlepszą technikę jego realizacji
 • dowiesz się, jak kompleksy wpływają na realizację celów i jak sobie z nimi radzić
 • poznasz warunki niezbędne do osiągnięcia sukcesu
 • dowiesz się, jak wdrożyć te wiedzę i osiągnąć sukces
Już teraz zdecyduj, czy nadal chcesz być sługą swoich emocji, czy wolisz, aby to one służyły Tobie w osiąganiu wszystkich Twoich celów? Im szybciej podejmiesz właściwą decyzję, tym szybciej odmienisz swoje życie na lepsze!


Podsumowując, dzięki przeczytaniu e-booka
"Pan swego życia, czy sługa przypadku…
Kim chcesz być?":

 • dowiesz się, czym są programy, według których działa Twój mózg i dlaczego są tak bardzo ważne
 • przestaniesz biernie poddawać się sytuacjom, które Cie spotkały i będziesz mieć rzeczywisty wpływ na to, co się z Tobą dzieje
 • nauczysz się wykorzystywać programy i związane z nimi emocje do osiągania swoich nawet najambitniejszych celów
 • w końcu zmienisz swoje życie na lepsze i zaczniesz osiągać trwałe sukcesy Uśmiech
Metodę opisaną w tym e-booku może zastosować niemal każdy. Sama metoda jest bardzo prosta w użyciu, ale nie próbuj jej lekceważyć, ponieważ może działać dla Ciebie, ale i przeciw Tobie, identycznie jak w magii Uśmiech Wystarczy po nią sięgnąć, aby zrobić ze swoim życiem, co tylko chcesz.Jeśli w ciągu 30 dni od dnia zakupu uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza i pomoc nie spełnia Twoich oczekiwań, daj mi znać, a zwrócę Ci pieniądze.


Pozdrawiam,
Grzegorz Łuczak
Autor e-booka

PS Nie wiem, jak długo e-book będzie w tak niskiej cenie, dlatego nie ryzykuj czekaniem i już teraz zamów "Pan swego życia, czy sługa przypadku… Kim chcesz być?"


Zapisy wstrzymane