Instrukcja obsługi mężczyzny

Jak w krótkim czasie zbudować trwałe relacje
z partnerem i stworzyć związek, który przetrwa wszystko?


Droga Koleżanko! (Tak, piszę to tylko do kobiet!)

Być może jesteś teraz w związku, który z całych sił strasz się by był idealny... być może masz już za sobą taki, w który angażowałaś się całą sobą, a mimo to nie wyszło tak jak chciałaś, czego skutkiem było rozstanie...A może po prostu jesteś teraz najszczęśliwszą kobietą pod słońcem, bo Twój związek z dnia na dzień nabiera barw i kolorów..?

W jakiejkolwiek z wyżej wymienionych sytuacji jesteś, mam dla Ciebie prezent – książkę, która sprawi, że każda relacja damsko- męska będzie piękna i TRWAŁA.

Przedstawiam Tobie nową pozycję z serii Bestseller pt. ”Instrukcja obsługi mężczyzny”- to zabawnie napisany e-book, który w żartobliwy, ale jakże rzeczowy sposób pokazuje na życiowych przykładach, jak dokonać rewolucji w każdym związku i sprawić, by był on lepszy dosłownie na każdej płaszczyźnie...

Dlaczego proponuję przeczytanie tego e-booka KAŻDEJ KOBIECIE? Ponieważ nie ważne, czy aktualnie jesteś w szczęśliwym związku (czego Tobie gratuluje!Uśmiech), czy jesteś rozczarowana swoim poprzednim związkiem, czy po prostu z obecnym partnerem nie do końca się rozumiecie... Ten e-book powstał specjalnie z myślą o Was- wszystkich kobietach!

Dlaczego? Pozwól, że przedstawię wstęp...

Po cudownym okresie uwodzenia, zakochania, romansów, kiedy wszystko wydaje się piękne, niemalże idealne, kiedy jedyną rzeczą do zrobienia jest „żyć długo i szczęśliwie”, coś zaczyna się psuć, przestaje być tak jak powinno – może to się zdarzyć po kliku miesiącach albo latach. Prawda jest jedna- drobne niepowodzenia, konflikty i niejasności dotykają każdą parę... Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ każdy z nas jest inny – mam tu na myśli kobiety i mężczyzn, mamy inne priorytety, wartości, nawyki, inaczej też postrzegamy i myślimy- a to właśnie są główne powody rodzących się konfliktów i nieporozumień. Wspólne życie zamiast pasma sukcesów i niekończących się uniesień zaczyna być codzienną pracą i wysiłkiem...

Możesz, być teraz pewna – tak nie musi być!

Instrukcja obsługi mężczyznyTo Ty zrób pierwszy krok
i wprowadź nową jakość
do Waszego związku.

Jak to zrobić? Wystarczy,
że przeczytasz ten e-book!


Ja, mężczyzna przedstawiam Tobie kompleksową instrukcję obsługi naszego gatunku.


„Wiele osób, w pewnym momencie nie jest w stanie wytrzymać rozczarowania drugą osobą i związkiem. Wcześniejsza radość i entuzjazm zamieniają się w rutynę, a wszystko, co wydawało się świetlaną przyszłością, ustępuje szarej rzeczywistości. Pojawiają się pierwsze nieporozumienia, pierwsze kłótnie. Życie zaczyna powoli doskwierać. Małe kłótnie przekształcają się w długotrwałe spory. Kwestie, które kiedyś wydawały się błahe, teraz tworzą mur niezrozumienia. Mur, który wolno, lecz systematycznie jest budowany przez partnerów i kamień po kamieniu, cegła po cegle rośnie między nimi. W pewnym momencie jest już tak wysoki, że nikt nie jest w stanie go zburzyć. Małżeństwo rozpada się, związek przestaje istnieć...”

Tak może być, ale nie musi! Nieporozumienia biorą się ze zlej komunikacji lub jej braku, ponieważ zarówno mężczyźni, jak i kobiety odbierają na 'innych falach'. W książce „Instrukcja obsługi mężczyzny” przedstawiam Tobie schemat myślenia i postępowania mężczyzn w konkretnych sytuacjach życiowych... To pierwszy krok do tego, by zacząć rozumieć partnera, by właściwie odczytywać jego intencje!

Poświęć więc kilka chwil, by spróbować zrozumieć tę drugą osobę... Spróbuj zbudować drogę do lepszego i trwalszego związku – osiągniesz w ten sposób maksimum satysfakcji, bo zrobisz naprawdę wszystko dla WAS!

Rzuć więc wszystko i naucz się męskiego języka komunikacji, a Twoje życie w związku będzie nieustannie kwitło!


Weź sprawy we własne ręce.
Zamów tą wyjątkową książkę jeszcze dziś!
„Instrukcja obsługi mężczyzny”Czytając tę książkę, poznasz podstawowe zagadnienia, które pomogą ci polepszyć Twoje życie, a relacje z parterem nabiorą nowych kolorów. Podobnie jak kurs nauki jazdy i obsługi samochodu. Odbywa się go po to, abyś dowiedziała się, jak jeździć autem, i żebyś nie miała wypadków na każdym skrzyżowaniu. Wtedy masz duże szanse na to, że Twój pojazd będzie ci służył przez lata....

Posumujmy, oto powody dla których powinnaś już dziś nabyć tą książkę. Tylko z niej dowiesz się:
  1. Co oznacza bezpieczeństwo dla mężczyzny, a co dla kobiety i jak znaleźć złoty środek na porozumienie w tej kwestii?
  2. Czym przejawia się miłość mężczyzny do Ciebie i dlaczego być może jej nie zauważasz i nie doceniasz?
  3. Co najbardziej zaspokaja mężczyznom potrzebę przynależności i szacunku oraz co Ty w tym kierunku możesz zrobić?
  4. Jak skutecznie komunikować się z partnerem na zrozumiałym dla niego poziomie?
  5. Jak sprawić, żeby Twój ukochany mężczyzna zrobił dla Ciebie dokładnie to, czego od niego oczekujesz?
Oprócz tego poznasz PODSTAWOWĄ ZASADĘ, która podwyższy jakość Waszego wspólnego życia!

Przestrzeganie tylko tej podstawowej zasady spowoduje kolosalną poprawę w Twoim związku i nie będziesz musiała już radzić sobie ze swoimi zawiedzionymi oczekiwaniami... Prawda, że to przyjemna perspektywa? Uśmiech

Jeżeli z całej książki zastosujesz w praktyce tylko tę jedną rzecz, to gwarantuję Ci wyraz zrozumienia rysujący się na twarzy Twojego partnera. Sukces gwarantowany!!


Jeżeli masz problem w związku, odkładasz nierozwiązane sprawy na później, musisz zdać sobie sprawę, że brak rozmów i komunikacji jest pierwszym gwoździem do trumny waszego związku!

Potrzeby mężczyzny jednak są trochę inne od kobiecych i ułożone są w innej kolejności. Jeżeli zatem chcesz wiedzieć, czego mężczyzna potrzebuje do szczęścia, chcesz poznać jego potrzeby oraz dowiedzieć się, jak prowadzić z nim rozmowy, żeby osiągnąć nić porozumienia, to koniecznie zajrzyj do tego e-booka!

Ta książka, to nie tylko czysta instrukcja , jak postępować z mężczyznami, to pełna poczucia humoru i lekkości lektura, dla tych którzy chcą naprawi swój związek, lub spowodować, by kolejny w który wejdą, był spełnieniem ich marzeń.

Jedno musisz wiedzieć już teraz! To Ty jesteś najważniejszą częścią życia Twojego mężczyzny, bez Ciebie on prawidłowo nie funkcjonuje! Jedyne, co Ty musisz zrobić, to poznać zasady pracy męskiego mózgu! W ten sposób zyskasz jego uznanie... i miłość na wieki! Uśmiech A ja Ci w tym chętnie pomogę...

Po przeczytaniu Instrukcji obsługi mężczyzny, zapoznaniu się z zasadami użytkowania, konserwacji i dokonywania okresowych przeglądów mężczyzny, daję gwarancję na jego bezawaryjne i długotrwałe funkcjonowanie. Wszelkie usterki wynikłe z niezastosowania się do instrukcji lub wynikłe z zaniedbań użytkownika, jak również uszkodzenia mechaniczne nie mogą być podstawą reklamacji urządzenia. Życzę sukcesów w użytkowaniu Twojego mężczyzny! Powodzenia! Uśmiech

To więc, jak będzie? Wchodzisz w to?


Pozdrawiam,
Łukasz Majchrowski
Autor E-booka „ Instrukcja obsługi mężczyzny”