Jak najłatwiej i najprzyjemniej nauczysz się języka obcego?


Czy zastanawiałeś/aś się, dlaczego niektórym osobom, nauka języków obcych przychodzi tak łatwo? Być może nawet znasz takie osoby. Jakim cudem dla tych osób nauka jest skuteczna, łatwa i... niezwykle przyjemna?

…ja również miałam poważne problemy z nauką języka. Nie umiałam zapamiętać słówek, gramatyka to była czarna magia, a ciągłe poprawianie przez nauczyciela bardzo skutecznie zniechęciło mnie do dalszej nauki (brrr!). Liczyło się tylko 3Z, czyli: Zakuć, Zdać, Zapomnieć. To był mój sposób na "przeżycie" lekcji języka...

Trwało to do czasu aż pojawił się ON - nauczyciel, który pokazał mi i mnie podobnym, że nauka języka może być niesamowitą frajdą i zabawą, że słówka można zapamiętywać łatwo i niemalże bez wysiłku, że to tylko kwestia właściwego podejścia do nauki i wykorzystania kilku sposobów, żeby przechytrzyć swój racjonalny umysł i zaaplikować materiał obcojęzyczny wprost do własnej podświadomości. A nagroda jest ekscytująca i natychmiastowa!

Wreszcie można zrozumieć tekst ulubionej piosenki, ze zrozumieniem obejrzeć film bez polskiego tłumaczenia, na najbliższych wakacjach z łatwością porozumieć się z człowiekiem w recepcji hotelu, można zamówić swoje ulubione danie w języku kraju, w którym się jest, wyjechać do pracy za granicę i swobodnie się tam komunikować albo nawet znaleźć lepiej płatną pracę Uśmiech … i mnóstwo innych rzeczy.

U mnie skończyło się na tym, że zostałam tłumaczem, a naukę języków postrzegam teraz, jako formę rozrywki (no ale to już może rodzaj dewiacji, do tego Cię nie namawiam Puszczenie oczka.

To jak tego dokonałam i jak Ty również możesz szybko i skutecznie nauczyć się języka dowiesz się z e-booka "Jak najłatwiej i najprzyjemniej nauczysz się języka obcego?".

Poznaj całą prawdę o nauce języka obcego

Jeśli dla Ciebie również nauka języków w szkole była nudnym procesem i nie przynosiła spektakularnych sukcesów, najprawdopodobniej miałeś nieszczęście trafić na beznadziejnego nauczyciela.

Niektórzy nauczyciele sprawiają, że lekcje języka to nuda i stres przed mówieniem. Być może Twój nauczyciel za każdym razem Cię poprawiał, zniechęcając do jakichkolwiek ponownych prób nauki i mówienia. Powstało błędne koło, z którego nie było wyjścia. To nie jest normalna sytuacja i to na pewno nie jest prawidłowy sposób uczenia się języka obcego.

Prawdopodobnie do dzisiaj pamiętasz, jak nudne było zgadywanie, jakiego przypadku użyć w danym zdaniu, jak "fascynujące" było wypełnianie w nim luk właściwą formą jakiegoś słowa lub jak chowałeś się za plecami kolegów, żeby nauczyciel nie wezwał Cię do odpowiedzi. Zapewne pamiętasz też, jak mozolne i nieefektywne było wkuwanie coraz dłuższej listy słówek i nauka gramatyki, z czego w głowie pozostawało niewiele lub nawet nic?

Osoby takie jak Ty, które trafiły na złego nauczyciela lub zły system nauczania języka, skutecznie i na długi czas błędnie uwierzyły, że języki dużo łatwiejsze od j. polskiego, są:
 • KŁAMSTWO NR 1: języki obce są trudne i skomplikowane.
 • KŁAMSTWO NR 2:trzeba wielu lat żeby zrozumieć język obcy.
 • KŁAMSTWO NR 3: potrzeba niesamowitej samodyscypliny, aby nauczyć się j. obcego.
 • KŁAMSTWO NR 4: mówienie w obcym języku jest wręcz niemożliwe!

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, jeśli dzisiaj uważasz, że nie masz talentu do języków, że to nie dla Ciebie i nigdy nie nauczysz się żadnego języka. Twoje problemy z nauką języków obcych TO NIE TWOJA WINA. Po prostu trafiłeś na zły program nauczania lub nieudolnego nauczyciela. Nauka języków obcych jest prosta, jeśli znasz kilka zasad i się ich trzymasz.

Brzmi znajomo? Przypomina Twoją historię lub historię kogoś z Twoich bliskich? Czytaj zatem dalej...


Skoro jesteś jeszcze na tej stronie i czytasz te słowa, to znaczy, że mimo wszystko jest w Tobie jeszcze siła walki, że nie poddajesz się i chcesz podjąć jeszcze jedną próbę nauczenia się języka. Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak użyteczna i ważna jest znajomość jakiegoś języka obcego. A może szef kazał Ci podszkolić język? Skoro tak, mam dla Ciebie dobrą nowinę...

…masz to, co najważniejsze w nauce – masz motywację Uśmiech

Oto, jak również Twoje życie zmieni się dzięki e-bookowi "Jak najłatwiej i najprzyjemniej nauczysz się języka obcego?"

 • w końcu bez wysiłku i z przyjemnością nauczysz się języka obcego
 • oduczysz swój umysł myślenia o braku talentu do nauki języka - każdy go ma, wystarczy wiedzieć, jak go wyzwolić
 • poznasz najbardziej skuteczne metody przyspieszania nauki, co oznacza, że ten sam zakres materiału opanujesz szybciej niż do tej pory
 • wzmocnisz swoją pamięć i zaczniesz zapamiętywać nawet kilkadziesiąt słówek dziennie
 • znajdziesz linki do interesujących stron i programów komputerowych ułatwiających naukę, dzięki temu nauka będzie jeszcze przyjemniejsza
 • dowiesz się, jak poradzić sobie z czynnikami hamującymi proces uczenia się - pozwoli Ci to zwiększyć skuteczność nauki
 • dowiesz się jak najefektywniej nauczyć się gramatyki - już żaden czas nie będzie Ci straszny
 • w końcu pozbędziesz się obaw przed mówieniem w obcym języku
 • dowiesz się jak dotrzeć do twoich wszystkich zmysłów, aby jeszcze bardziej polepszyć naukę języka
 • nauczysz się przeprogramować swój umysł tak, aby nauka języka przychodziła Ci łatwo i była przyjemnością
 • dowiesz się jak najefektywniej wykorzystywać swój mózg, aby robił dokładnie to, czego oczekujesz
 • dowiesz się jak przestać odkładać naukę na później - odkładanie to jeden z najgroźniejszych wrogów skutecznej nauki
 • nareszcie obejrzysz ulubiony film lub przeczytasz ulubioną książkę w oryginale
 • czytanie stron www w obcym języku nie będzie dla Ciebie już żadnym problemem

To bardzo proste i wszystkiego dowiesz się z e-booka "Jak najłatwiej i najprzyjemniej nauczysz się języka obcego?"Metody opisane w e-booku "Jak najłatwiej i najprzyjemniej nauczysz się języka obcego?" są uniwersalne i można je z powodzeniem stosować przy okazji nauki każdego języka.

Jest to prawdopodobnie jedyny tego typu e-book, który w praktyczny sposób przedstawia konkretne i skuteczne metody nauki.

Podsumowując, oto co m.in. osiągniesz decydując się na zakup e-booka

1. w końcu nauczysz się dowolnego języka obcego
2. raz na zawsze pozbędziesz się obaw przed mówieniem w obcym języku
3. od tej pory nauka języka będzie łatwa, przyjemna i skuteczna

Zastanów się przez chwilę, czy chcesz wydać aż 1500zł na kurs językowy,
z nie wiadomo jakim efektem, czy zaledwie 37.00 na e-booka,
który nauczy Cię, jak skutecznie opanować język obcy.

Już teraz podejmij właściwą dla siebie decyzję.Jeśli w ciągu 30 dni od dnia zakupu uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza i pomoc nie spełnia Twoich oczekiwań, daj mi znać, a zwrócę Ci pieniądze.Pozdrawiam Uśmiech
Beata Sodo-Bednarczyk

PS Właśnie trwają wakacje, pomyśl, czy nie warto odświeżyć sobie języka? Wakacje to najlepsza okazja, by móc przećwiczyć i rozwinąć swoje umiejętności. Nie trać więc czasu, bo kolejna taka okazja dopiero za rok. Jeszcze dzisiaj zacznij działać i na dobry początek kup e-booka "Jak najłatwiej i najprzyjemniej nauczysz się języka obcego?".