Szkolenia Online

Szkolenia Online

Szkolenia Online Blog

Video szkolenie online: WordPress. 50 genialnych wtyczek


WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Stanowi idealną bazę do tworzenia blogów, wizytówek, sklepów, stron firmowych, a nawet serwisów społecznościowych. Sekretem wielkiej popularności WordPressa jest rozbudowany system wtyczek, dzięki którym możliwości tej platformy są w zasadzie nieograniczone!

Szkolenie WordPress. 50 genialnych wtyczek wprowadzi Cię w tajniki CMS WordPress i pomoże Ci rozbudować każdą witrynę w niesamowity, indywidualny sposób. 

Podczas szkolenia: 

  • Dowiesz się, jak wyszukiwać i instalować rozszerzenia do CMS WordPress oraz jak nimi zarządzać. 
  • Poznasz szczegóły wykorzystywania wtyczek o różnym poziomie złożoności — począwszy od bardzo prostych, a skończywszy na wyjątkowo skomplikowanych pluginach typu e-commerce. 
  • Poznasz podstawy stylizowania WordPress w połączeniu z arkuszami Bootstrap. 
  • Wykorzystasz profesjonalne metody optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych i zaczniesz używać systemu Google WebMasters. 
  • Będziesz analizować ruch na witrynie dzięki wbudowanym statystykom oraz systemowi Google Analythics. 
  • Zastosujesz poprawne techniki przechowywania danych. 
  • Użyjesz najlepszych praktyk z zakresu implementacji zabezpieczeń we wtyczkach oraz sposobów ich integracji z platformą WordPress.

Przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, które pozwolą Ci zrozumieć specjalistyczną terminologię, posługiwać się nią i które będą dostępne od ręki. Nie musisz już wertować opasłych tomów ani przeszukiwać internetowej otchłani. Zajmij się tworzeniem stron za pomocą WordPressa, a przy okazji dowiedz się więcej o profesjonalnych sposobach ich pozycjonowania, by osiągnęły jak najwyższą pozycję w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych. 

Poznane wtyczki pozwolą Ci stworzyć strony responsywne, przyjazne urządzeniom mobilnym i samoistnie dostosowujące się do rozdzielczości ekranu, na którym są oglądane. Skorzystasz także z oficjalnej wtyczki Facebooka, dzięki której włączysz przyciski "Lubię to" i "Udostępnij", umożliwisz pozostawianie komentarzy oraz dodasz okno promujące Twój fanpage. W pełni wykorzystasz możliwości WordPressa, w prosty sposób zaimplementujesz ciekawe funkcje i odkryjesz inne opcje, które warto znać, będąc twórcą stron internetowych. 

Obejrzyj darmowy fragment kursu
 © 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle