Szkolenia Online

Szkolenia Online

Szkolenia Online Blog

Szkolenia Online

Todd Henry: Kreatywność w biznesie

Szkolenia Online | Komentarze | środa, 9 listopad 16, 13:25

Jesteś tutaj


O "kreatywności na zawołanie" i kluczu niezbędnym do osiągnięcia skuteczności, zarówno teraz, jak i w dłuższej perspektywie mówi w swoim bezpłatnym szkoleniu Todd Henry - ekspert od kreatywności.


"Nie ma wzoru na kreatywność. Istnieją jedynie rzeczy, które zwiększają prawdopodobieństwo, że wpadniesz na właściwy pomysł w odpowiednim momencie.

Jest jednak sprawdzony wzór na przeciętność. Wystarczy, że przestaniesz wymagać od siebie, zadawać pytania, rozwijać swoje umiejętności i dążyć do odkrywania własnego ja. Wtedy bardzo szybko dopadnie cię przeciętność. Niestety, o wiele łatwiej płynąć z nurtem, niż zacząć wykonywać ćwiczenia praktyczne, nawet te najdrobniejsze, które pomagają w byciu skutecznym, inteligentnym i zdrowym. Żeby odnieść sukces jutro, zacznij już dziś. Jeśli chcesz błyskawicznie wpaść na genialny pomysł, musisz zacząć działać zanim jeszcze będzie ci on potrzebny.

Potencjał jest w tobie, wystarczy jedynie go rozbudzić. Wierzę w to z głębi serca i nie jest to banał ani czcze gadanie podnoszące samoocenę. W zasadzie uważam, że świadomość posiadania uśpionego potencjału jest bardziej przeszkodą niż dźwignią dla ego. Jeśli nie odkryjesz swoich ukrytych talentów i nie zrobisz z nich pożytku dla świata, utracisz je na zawsze. Jeśli nie uczynisz wszystkiego, co w twojej mocy, aby rozwinąć swoje unikalne zdolności i nie będziesz nad nimi pracować, zabierzesz do grobu to, co w tobie najlepsze. Musisz działać z przekonaniem. Od dzisiaj"
--Todd Henry, fragment artykułu Przeczytaj całość

Todd Henry webinar Kreatywność w biznesie
Zapraszam do obejrzenia bezpłatnego nagrania video ze szkolenia Todda Henry'ego Kreatywność w biznesie.

© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle