PLAN MARKETINGOWY
Plan marketingowy reguluje relacje partnerów projektu Inmarket zarejestrowanych w strukturze partnerskiej (zwanych dalej partnerami) zgodnie z "zasadami" Global Space of Innovation and Development Inmarket (GSIDI) Inc. w celu wykonania przez partnerów niezbędnych czynności związanych z promocja towarów i usług projektu Inmarket, umożliwiających naliczanie bonusów (wynagrodzenia).
Partnerzy Global Space of Innovation and Development Inmarket (GSIDI) Inc.
- Bonus partnerski
- Bonus kumulatywny
- Super bonus
- Bonus biurowy
- Złoty bonus
- Bonus gratisowy
- Program towarowy
Możliwość uczestniczenia w programach bonusowych i wielkość naliczanych bonusów zależy od statusu dostępu partnerów (patrz Pakiety) zrealizowanych przez partnerów warunków danego planu marketingowego
Struktura partnerska.
Zostać członkiem projektu Inmarket można tylko po rekomendacji przez jednego z zarejestrowanych partnerów (osobistego konsultanta) i po ukazaniu jego loginu podczas procesu rejestracji lub podczas odwiedzin strony www.samsung70.inmarket.biz za pomocą linku partnera umieszczonego w sieci Internet lub poprzez pocztę elektroniczną (otrzymany login ukazuje się wówczas automatycznie). Po ukończeniu rejestracji zmiana miejsca w strukturze partnerskiej jest niemożliwa.
Towary i uslugi
Wartość pakietów dostępu do serwisów i usług portalu Inmarket, a także wartość towarów i usług zewnętrznego i wewnętrznego Rynku Inmarket jest wyrażana w pieniężnych odpowiednikach i punktach. W celu optymalizacji rozliczeń firma przyjęła umowną jednostkę Inm. Wielkość wynagrodzenia określa się poprzez przekształcenie Inm na punkty. Punkt to wewnętrzna umowna jednostka systemu, wyrażająca bonusową wartość pakietów dostępu Inmarket i wielkość wypłat zgodnych z programami bonusowymi. Punkty wykorzystuje się do określania wielkości sprzedaży, naliczania bonusów i wzajemnych rozliczeń między uczestnikami projektu i firmą.
Każda sprzedaż realizowana jest tylko z wykorzystaniem linku do partnera projektu (patrz struktura partnerska) i odnotowywana jest przez centrum rozliczeniowe Inmarket z uwzględnieniem osobistego i strukturalnego uczestnictwa partnerów w tej sprzedaży.
Termin sprzedaż oznacza dowolne działania po stronie partnerów lub kandydatów na partnerów, związane z nabyciem, przedłużeniem lub zmianą statusu dostępu do strony www.samsung70.inmarket.biz, a także oznacza działania związane z nabyciem towarów lub usług oferowanych przez sklep Internetowy Inmarket.
Status dostępu.
Status dostępu partnera określany jest przez wybrany i opłacony przez niego pakiet dostępu (patrz Pakiety). Pakiet dostępu określa także programowe i informacyjne zabezpieczenie Biura użytkownika w ramach portalu www.inmarket.biz.
Bonus partnerski.
W tym programie bonusowym biorą udział Partnerzy ze statusem dostępu „Klient”, „Mini”, „Start” i „Biznes”. Każdy partner podczas rejestracji otrzymuje komórkę (pozycja-biznes) w partnerskiej strukturze swojego osobistego konsultanta Inmarket. Każdej komórce nadawane jest unikalne ID. Komórki w danej strukturze rozmieszczone są binarnie. Partnerzy rozwijają dwa ukierunkowania L (lewa grupa ) i R (grupa prawa).
Podczas rejestracji klienci ze statusem „Klient” i „Mini” otrzymują jedną komórkę, a partnerzy ze statusem dostępu „Start” i „Biznes” trzy komórki w strukturze partnerskiej.
Punkty (patrz towary i usługi) za zrealizowany obrót towarami naliczane są po równo wszystkim partnerom, niezależnie od statusu dostępu i naliczane są do grupowej wartości skumulowanej.
Bonus partnerski otrzymuje się po zrealizowaniu minimalnej wielkości własnej: minimum 100 punktów w grupie L i minimum 100 punktów w grupie R (patrz tabela rozdziału - - )*.
Bonus partnerski w wielkości 20 Inm naliczany jest po zrealizowaniu grupowej wartości skumulowanej i 240 punktów (120/120, 90/150 lub 150/90 ) za okres rozliczeniowy. Za okres rozliczeniowy uważa się jeden tydzień kalendarzowy. Każde 240 punktów zgromadzone w przedstawiony sposób i przelicza na 20 Inm, na konto bonusowe.
Nienaliczone punkty przechodzą na następny okres rozliczeniowy i są uwzględniane w grupowej wartości skumulowanej.
Program akumulacyjny.
Program akumulacyjny jest częścią składową programu bonus partnerski. W programie uczestniczą partnerzy ze statusem dostępu „Start” i „Biznes”, którzy automatycznie otrzymali trzy komórki podczas rejestracji. Pierwsza komórka (B) jest podstawowa, a druga (B2) i trzecia (B3) są akumulacyjne. Aktywacja trzeciej grupy (pod komórką B2 prawa strona) odbywa się kiedy w pierwszej i drugiej grupie (B2 lewa strona i B3 prawa strona) ilość komórek dochodzi do 450.
Czwarta grupa akumulacyjna (pod komórką B3 w lewo) aktywuje się po tym jak liczba komórek w trzeciej grupie (B2 prawa strona) osiągnie 450.
Super bonus
W programie uczestniczą partnerzy ze statusem dostępu „Biznes”. Kwalifikacja i wielkość „Super bonusu”, zależy również od ilości partnerów ze statusem dostępu „Biznes” w grupie własnej. Struktura partnerska w programie zbudowana jest wg zasady, w której liczą się tylko osobiście zaproszeni partnerzy i ich grupy partnerskie. nalicza się od momentu rejestracji trzeciego osobiście zaproszonego partnera ze statusem dostępu „Biznes”. Od tego momentu partnerowi przypisuje się rangę a super bonus wynosi 2,5% rozliczeniowej wielkości rejestracji i od wielkości ”przejść na wyższy poziom ” jego grupy partnerskiej. Każdy nowy, osobiście zaproszony partner ze statusem dostępu „Biznes” podwyższa rangę i powiększa stopę procentową .
Kwalifikacje i stopa procentowa
Partnerom Inmarket, którzy osiągnęli kolejny stopień kwalifikacyjny nalicza się z całego obrotu ich grupy partnerskiej lub naliczana jest różnica od obrotu grupy swoich partnerów, spełniających kolejne kwalifikacyjne wielkości. Naliczenia odbywają się automatycznie w momencie kolejnej sprzedaży.
Według tego programu procent naliczany jest wychodząc od sumy rozliczeniowej.Suma rozliczeniowa wynosi:
„Klient”-20 Inm
„Mini”-40 Inm
„Start”- 80 Inm
„Biznes”- 200 Inm
Bonus biurowy.
Bonus ten naliczany jest dla partnerów, którzy osiągnęli rangę „Dyrektor Generalny” lub wyżej wg programu „Super bonus”. „Bonus biurowy” naliczany jest z całej struktury z wyjątkiem partnerów, którzy otrzymali już „bonus biurowy”.
Wielkość bonusu wynosi: 1 Inm- za pakiet „Klient”, 3 Inm za pakiet „Mini”, 5 Inm za pakiet „Start” i 10 Inm za pakiet „ Bznes”. Podczas zwiększenia przez dowolnego partnera statusu dostępu, „Dyrektorowi Generalnemu” nalicza się sumę odpowiadającą różnicy między wartością „bonusu biurowego” z poprzedniego i wybranego pakietu.
Bonus premiowy
W programie tym uczestniczą partnerzy spełniający warunki kwalifikacyjne programu Złoty bonus.
Nagrody:
Starszy dyrektor- Notebook ; (5 certyfikatów „Biznes”)
Dyrektor Generalny- Siedmiodniowy wypoczynek w składzie grupy Generalnych dyrektorów, na koszt firmy ; (10 certyfikatów „Biznes”)
Prezes- Indywidualna wycieczka dookoła świata na dwie osoby dorosłe i jedno dziecko, na rachunek firmy ( 10 000 Inm na rachunku kredytowym)
Akcjonariusz –Samochód (35 000 Inm na rachunku kredytowym)
Złoty bonus.
W programie tym udział biorą partnerzy, którzy osiągnęli rangę . Naliczenia realizowane są raz na kwartał od wszystkich dyrektorów w strukturze partnerskiej.
Kwalifikacje i stopa procentowa
Kolejna ranga kwalifikacyjna tego programu nadawana jest po spełnieniu następujących warunków:
Starzy dyrektor- Obecność trzech partnerów w randze Dyrektor w różnych grupach.
Dyrektor Generalny- Obecność sześciu dyrektorów w różnych grupach, z których trzech nie jest rangi niższej niż Starszy Dyrektor.
Prezes- Obecność dziewięciu dyrektorów w różnych grupach, z których trzech nie jest rangi niższej niż dyrektor Generalny.
Akcjonariusz- Obecność dwunastu dyrektorów w różnych grupach, z których trzech nie jest rangi niższej niż Prezes.
Program handlowy.
W programie handlowym uczestniczą wszyscy zarejestrowani partnerzy Inmarket niezależnie od statusu dostępu. Wszystkie zakupy partnerów w Sklepie Inmarket i na Rynku Inmarket uwzględnia się w Programie handlowym.
Wartość punktową towaru w Sklepie Inmarket określa Firma. Wartość punktowa towaru lub usług na Rynku Inmarket określana jest przez wielkość zniżki wskazanej przez menadżera oferującego towar lub usługę na Rynku Inmarket . Warunki naliczania wg programu handlowego opisane są na stronie " Program handlowy"
http://samsung70.inmarket.biz/index.php?page=register&Xlanguage=pl