Sylwia Piwowarska

Sylwia Piwowarska Blog

Jesteś tutaj

(Komentowany kurs)  

 

Wszystkim tym, którzy chcą w dogodnym dla siebie czasie, tanio
i z konkretną wiedzą zdobyć uprawnienia kierownika wycieczek - polecam ten kurs!!!
Lekcje są przygotowane bardzo ciekawie i opierają się na wielozmysłowym sposobie nauczania, czyli angażują zarówno wzrok, jak i słuch (zawierają wykłady w formie pisemnej, plików dźwiękowych oraz świetnie koreluąjcych z tematami lekcji filmów dydaktycznych). Ponadto właściwie do każdej czynności, którą należy wykonać podczas robienia tego kursu są dokładne instrukcje poparte przykładami, dlatego nawet totalny laik w tematach e-learningu i poruszania się w internecie poradzi sobie z nimi doskonale.
Co bym usprawniła? Nie wszystkie filmiki się otwierają (przynajmniej u mnie). Ponadto dużo jest treści związanych bardziej z kierowaniem kolonią niż wycieczką. Podejrzewam, że treści z zakresu obu dziedzin są bardzo podobne, ale można by było zmienić np. nomenklaturę w wykładach (np. używać słowa "wycieczka" zamiast "kolonia" czy "wypoczynek").
Ogólnie - jestem zadowolona z kursu, już korzystam z rabatu, który otrzymałam na inne kursy i robię kurs na wychowawcę kolonijnego, a w najbliższym czasie będę robić też kurs na kierownika kolonii.
Jeszcze raz polecam i pozdrawiam pana Pawła :)
Sylwia Piwowarska