Sprzedaż i Marketing Wiedzy i Usług

Piotr Majewski
Piotr Majewski
Subskrybuj
Twój E-mail:
Twoje Imię:

Co byś zrobił, gdybyś wiedział jak...

Piotr Majewski
Wasze komentarze pod moim ostatnim postem natchnęły mnie do stworzenia video, które odpowiada na jedno pytanie o rzeczy NAJWAŻNIEJSZE w biznesie:



Głębsza analiza tych i poprzednich Waszych wypowiedzi upewniła mnie w przekonaniu, że powinienem jak najszybciej ruszyć z projektem, który pomoże wielu (a nie tylko garstce) właścicielom e-biznesów stworzyć bardziej stabilne, bardziej dochodowe i przyjemniejsze w prowadzeniu biznesy.

Pracując wielokrotnie z grupami przedsiębiorców na ich biznesach w ostatnim czasie zauważyłem jedną bardzo ważną prawidłowość.

Niemalże wszyscy przedsiębiorcy popełniają IDENTYCZNE błędy prowadząc swoje firmy, ALE Wasze biznesy są tak różne, że nie wystarczy ogólna teoria - konieczna jest praca na KONKRETNYCH Waszych problemach.

Wielokrotnie szkoliłem z zakresu tworzenia strategii e-biznesu i ZA KAŻDYM RAZEM uczestnicy moich szkoleń ŹLE wykonują ćwiczenia za pierwszym razem. Dopiero, gdy komentuję to, co sądzą o swoim biznesie, nagle otwierają się im oczy i zaczynają widzieć, że sami sobie utrudniają zarabianie, że tkwią w często błędnych przekonaniach o swoim rynku i swoich klientach.

Podjąłem decyzję. Poświęcę następne 2 dni aby stworzyć projekt, który pomoże Tobie przekształcić Twój biznes w bardziej stabilną, bardziej dochodową i przyjemniejszą w prowadzeniu firmę.

Wkrótce napiszę więcej...

Komentarze (6) | Dodaj komentarz | Edytuj | Usuń | piątek, 4 wrzesień 09, 22:04

Login/E-Mail:
Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Nazwa użytkownika:  
E-mail:  
Hasło:  
Imię:  
Nazwisko:
Komentarze 1
Ajax Indicator
Andrzej Gołębiewski
A co jeśli wiem jak?

A Ciebie mogę zapytać Piotrze i Was drodzy czytelnicy - Jak jeszcze?

Pozdrawiam!
Ryszard Filipowicz
Widzę, że wchodzimy już w sferę gdzie Hitchcock to "mały pikuś".
Czekam niecierpliwie na ten samograj.
Jacek Sanojca
Niezły PR, ale co dalej? Czy to takie celowe podgrzewanie atmosfery? Coś jak w serialach gdzie odcinek kończy się w taki sposób, aby widz zasiadł do następnego
Uśmiech
a poważniej: z niecierpliwością czekam na to jak stworzyć swoją stabilną, dochodową i przyjemną w prowadzeniu firmę, bo u mnie jak na razie kiepsko to idzie.Byłyby nie od rzeczy konsultacje na temat konkretnych biznesów ,nawet odpłatnie.
Większość tematów dotyczy szkoleń , a ja chcę uzyskać rozwiązania dotyczące mojego biznesu czyli firmy handlowej www.
pozdrawiam
Jacek Sanojca

Grażyna Dobromilska
Gratuluję nagrania, jak film sensacyjny :- )

Czekam zatem na pomysł i propozycję.

Pozdrawiam serdecznie, Grażyna

Paweł Mroziński
Mój tekst jako pierwszy ;)
Muszę przyznać, że robi się jak u Hitchcocka. Ciekawe co z tego wyjdzie.
I ile to będzie kosztowało. biorąc pod uwagę to ile czasu Piotr poświęci to niemało.
Zobaczymy co będzie, bo własną firmę mam od 1 września i przyda się odsiecz ;)
Maciej Konopko
...

Zatem czekam (cierpliwie) na efekty Twojej pracy.

Maciej Konopko

Komentarze 1

Login/E-Mail:
Hasło:

Zapomniałeś hasła?

Nazwa użytkownika:  
E-mail:  
Hasło:  
Imię:  
Nazwisko:

Następne: Szalony pomysł na Konferencji

Poprzedni: Mój komentarz do najciekawszego pytania dotyczącego STRATEGII