Damian Gil

Damian Gil

Damian Gil Blog

Jesteś tutaj

(Komentowany kurs)  

 

Od pewnego czasu jestem użytkownikiem platformy ekademia.pl, w zasadzie odkąd wystartowałem z moim drugim biznesem a dokładniej e-biznesem.
Gdy otwarłem maila z zaproszeniem na kurs Zarządzanie czasem 2,miałem chwilę wahania :-/ przed podjęciem decyzji. Dziś wiem, że pieniądze które w zasadzie zainwestowałem w ten kurs były pieniędzmi dobrze zainwestowanymi w samego siebie.8-o
Klimat kursu był niezwykły, do tego wiedza którą otrzymałem na kursie była tylko potwierdzeniem mojej wizji przeżycia życia z efektem spełnienia swoich marzeń i celów. Jednak wiele cennych wskazówek wdrążyłem w swoje działania, otrzymałem pozytywną siłę bo kurs jest połączony również z motywacją. Spotkania nieźle się przedłużały co skutkowało bardziej na naszą korzyść (biorących udział w kursie) natomiast oceniając prowadzących dałbym wielkiego plusa.
Nic nie ma jednak za darmo i nie mówię tu o gotówce którą przeznaczyłem na kurs. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, osiągnąć cel który sobie postawiłeś na swojej drodze ku przyszłości, musisz wziąć się do działania.
Jak to zrobić by jednocześnie prąc do przodu nie wykończyć się,mieć czas dla rodziny, przyjaciół i jeszcze dla siebie ?!
Jeśli się nie zapiszesz to się nie dowiesz, chyba że za kilka lat sam wyciągniesz wnioski jak Piotr albo Darek(prowadzący), ale ja nie miałem takiego zamiaru :-D
Myślałem sobie co może dać mi taki kurs?
Dziś wiem, że wiedzę którą otrzymałem jeśli tylko efektywnie ją wykorzystam pozwoli mi przybliżyć się  do swoich celów jeszcze bardziej nie zostając pracoholikiem ^-) z wielką pustką dookoła.

Jeśli nie możesz odnaleźć się w natłoku własnych i nie własnych spraw codziennych z czystym sumieniem polecam ten kurs.

Moją opinią nikogo do niczego nie namawiam, każdy kto ją przeczyta niech sobie jej nie bierze do serca. Sami zdecydujcie czy warto wydać parę złotych w zasadzie na Was samych.

Ps. Pozdrawiam serdecznie wszystkich których poznałem na kursowym Czacie i tych którzy się mu tylko przyglądali - życzę Wam wszystkim Pozytywnych Vibracji jak i pozytywnej realizacji !!!

Darku i Piotrze - zrobiliście kawał dobrej roboty !!!

}-]}-]}-]}-]}-]}-]