Przez żołądek Do serca

Przez żołądek Do serca Blog

Przez żołądek Do serca

Blog kulinarny

Przez żołądek Do serca | Komentarze | wtorek, 12 maj 20, 17:00

Jesteś tutaj

 

 

Obchodzi Cię tylko jedno - zjeść dobrze w jakiejś restauracji? Sprawdź naszego bloga i sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Ciebie, Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w lokalach na Śląsku, Polsce i za “granico”. Najtrudniejszym etapem jedzenia na mieście jest wybranie restauracji, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską - ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że opinie opublikowane w Internecie są nieprawdziwe i wykupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie dostajemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz swój lokal, która jeszcze nie znalazła się na naszym blogu? Napisz do nas wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy także opisy o popularnych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Znajdziesz tu między innymi wpisy o tematyce takiej jak jak układać sztućce po posiłku oraz nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Odwiedź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić!
https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/