Alicja Grabska

Alicja Grabska

Blog: Alicja Grabska

Alicja Grabska

A jak Ty do siebie mówisz?

Alicja Grabska | Komentarze | piątek, 7 czerwiec 13, 17:30

Jesteś tutaj

 

 

Pozwól, że na początku zadam Ci pytania:

1) Jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś posiadła umiejętność zatrzymywania negatywnych zdań na swój temat i nauczyła się radzić sobie z Okrutną Wewnętrzną Krytykantką?

2)  Jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś wiedziała na co Cie stać i potrafiła dążyć do tego skutecznie dodając sobie otuchy i była już zawsze dla siebie dobra?

3) Co to dla Ciebie mogłoby znaczyć, gdybyś od jutra już nigdy więcej nie wywołała w sobie karzących, niszczącej Twoja osobowość, pozbawiających wiary w siebie okrutnych myśli?

A gdyby ta myśl z jakiegoś powodu chciałaby się odezwać, Ty poznałabyś tajemnicę, w jaki sposób ją zneutralizować?

4) A co by było, gdybyś przestała uważać siebie za osobę „wybrakowaną”, która tworzy obraz siebie pełen wyolbrzymionych wad, a poznała sekret, jak widzieć siebie jako kobietę znającą i akceptującą swoje mocne i słabe strony?

Czy to, co w tej chwili czytasz jest dla Ciebie intrygujące? Atrakcyjna perspektywa, prawda?

A co by się stało, gdybyś w tej chwili dowiedziała się, że taka zmiana w komunikacji z samą sobą jest rzeczywiście możliwa do realizacji i to właśnie przez Ciebie?

Myślę sobie, że trudno by Ci było w to uwierzyć. Zbyt długo borykałaś się z przykrymi słowami, które wypowiadasz do siebie każdego dnia, często już od chwili, gdy odzyskujesz świadomość po przebudzeniu.

Może kiedyś już podejmowałaś wysiłek, aby to zmienić, ale Twoja próba była tylko kolejną porażką.

Zdecydowana większość naszych samodzielnych wysiłków  zostaje zniweczona, ponieważ to, co robimy może przypominać nalewanie wody do dziurawego garnka. Czasem coś do nas przemówi, staramy się to zastosować, ale robimy to tak, jak słoń w składzie porcelany, wykonuje tylko jeden ruch trąbą i demoluje cały regał.

Jak bardzo chciałabyś samodzielnie sprawdzić i przekonać się, że powyższa wizja, którą przed Tobą roztaczam jest możliwa do realizacji?

Wszystko, co musisz zrobić, po prostu …czytaj dalej.

A teraz proszę skoncentruj się. Kiedy zapiszesz się na warsztat i będziesz gotowa AKTYWNIE  w nim uczestniczyć:

Dowiesz się o tym, że głos Twojej Okrutnej Wewnętrznej Krytykantki można namierzyć, czyli zlokalizować.

Kiedy nauczysz się go wyodrębniać, nauczę Cie jak przestać się bać Okrutnej Wewnętrznej Krytykantki. Tylko wtedy, gdy przestajemy się kogoś bać, możemy z nim nawiązać równorzędną relację i uczynić z niego krytyka, który przestaje być okrutny.

Poznasz sekret przeprowadzenia dorosłego dialogu z Wewnętrzną Krytykantką, która przestała być Okrutna i uświadomisz sobie, dlaczego ona to robiła.

Dowiesz się , jak negocjować z Wewnętrzną Krytykantką i uzyskać korzystne rozwiązania dla obu stron.

Na czym polega Twoje zadanie?

Podejmij decyzję już dziś i skontaktuj się ze mną. Możesz wysłać SMS na numer 609 675 305 – oddzwonię jak tylko będę mogła.

Może jeszcze w myślach zadajesz sobie takie pytanie:

Dlaczego Ona pozwala sobie na takie obietnice i twierdzi, że te warsztaty mogą mieć dla mnie wręcz epokowe znaczenie?

Dlatego, że już od wielu lat nie słyszę w swojej głowie Okrutnej Wewnętrznej Krytykantki  ponieważ zastosowałam się do tych niezwykłych zaleceń.

Dlatego, że wielokrotnie podczas swojej pracy obserwowałam niewiarygodne przeobrażenia kobiet udręczonych przez swój perfekcjonizm, które, wyzwolone, nauczyły się dawać wsparcie innym.

Setki razy przekonałam się, że zmiana jednego słowa  wybija kobietę z ruchu polegającego na „gonieniu własnego ogona” na drogę prowadzącą do realizacji szczęścia.

Dlatego mogę sobie pozwolić na taka pewność, że to co oferuję, a Ty zaczniesz AKTYWNIE wprowadzać w życie, przyniesie dla Ciebie zmianę, której w głębi duszy pragnęłaś, a nie wiedziałaś, że jest możliwa.

Zatem zapraszam Ciebie na warsztaty. Zamów swój udział.

Alicja Grabska

Redaktor

Biuletynu Kobiece Dusze
 Blog  Memos