firma Ekademia.pl

Ekademia.pl

Kursy, szkolenia i e-learning

firma Ekademia.pl
Dodaliśmy do integracji z Pipedrive nowe parametry zamówienia: kod produktu oraz dane śledzące (tzw. UTMy), które można znaleźć w Google Analytics oraz w historii i rankingach zamówień na platformie. Zmiana ta pozwala lepiej sortować i analizować dane sprzedażowe w Pipedrive:

Przypominamy, że integracja z Pipedrive wysyła dane wszystkich zamówień do
Twojego konta na pipedrive.com - pozwala to prowadzić zaawansowane kampanie sprzedażowe z wykorzystaniem telefonu i innych mediów. pokaż więcej...
firma Ekademia.pl

Rozszerzyliśmy dane wysyłane przez API w przypadku złożenia/opłacenia zamówienia o dane produktu:

firma Ekademia.pl

PayU ma promocję na aktywację nowego konta przed 30.11 www.payu.pl/oferta-... - to dobra okazja, aby zacząć sprzedawać na Ekademii - można sporo zaoszczędzić. Integracja z Ekademią jest prosta www.ekademia.pl/help/pa... (właśnie udostępniliśmy wsparcie dla REST API w PayU)

firma Ekademia.pl

NOWOŚĆ: Po wybraniu w historii zamówień ekademia.pl/histori... opcji sortowania po grupach oraz zawężeniu wyników do konkretnego produktu, pojawi się opcja zawężenia wyników do zamówień przypisanych do konkretnej grupy: - dzięki temu możemy łatwo skontaktować się np. z uczestnikami konkretnej edycji szkolenia.

firma Ekademia.pl

Dodaliśmy nową opcję w kuponach: "Brak grupy" - dzięki temu nawet jeśli kurs ma zdefiniowaną domyślną grupę, kupon może sprawić, że Klient nie trafi do żadnej grupy. To pozwala tworzyć bardzo ciekawe konkursy - wkrótce przygotujemy tutorial.

firma Ekademia.pl

Właśnie dodaliśmy możliwość publikowania na blogu za pomocą e-maili. To jest przykład takiego wpisu. Szczegóły w Preferencjach Twojego bloga.

firma Ekademia.pl

Dzisiaj od 7 rano miała miejsce awaria sieci szkieletowej OVH - naszego providera. Awaria dotknęła podobno ponad milion serwisów w całej Europie. Ekademia zaczęła normalnie działać ok. 14. Dane NIE uległy uszkodzeniu. Rutynowy backup był zrobiony przed awarią i zabezpieczony poza siecią OVH.

firma Ekademia.pl

Do generatora newsletterów www.ekademia.pl/blog/ek... dodaliśmy możliwość generowania listy z zewnętrznego kanały RSS (z Wordpress, YouTUBE lub innego źródła).

firma Ekademia.pl
Stworzyliśmy generator newsletterów z wpisów na Twoim blogu. Link do niego znajdziesz w preferencjach bloga albo zapamiętaj: www.ekademia.pl/blog/ne... - wybierasz wpisy, które chcesz umieścić w podsumowaniu, a system automatycznie generuje kod HTML. Gotowy kod wystarczy wkleić do edytora w impleBOT.pl albo innym systemie do e-mail marketingu. Możesz nawet zdefiniować parametry UTM do śledzenie w Google Analytics - parametry te też pokazuje Ekademia w historii zamówień i rankingach. pokaż więcej...

 Twitter

 Facebook

 Blog  Memos© 2007-2020 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle