Mimo iż nas kryzys mocno nie dotknÄ ł i w zasadzie teraz kiedy to piszę jest coraz lepiej, chcę być przygotowany na kolejny krach, bo prędzej czy później i tak nadejdzie.
Ja chciałbym w tym roku zarobić pieniądze na kupno mieszkania dla mnie i mojej rodziny-żony i 2-letniej córeczki,oraz na to aby małej i Nam juz niczego nie brakowało. Znam osoby które egzystują na granicy biedy majac dzieci-a wiadomo opieka społeczna i caritas nie zaspokoją wszystkich potrzeb-dlatego chcaiłbym prosić Ciebie Piotrze o pomoc w tej sprawie
Zdecydować jak wykorzystać potencjał internetu i przełożyć go na biznes w taki sposób aby chciał się zajmować się tym biznesem, który będzie moją pasją. Mam pomysły, środki na inwestycje, informatyka ktory jest gotowy pracować za darmo przy ciekawym projekcie i co najważniejsze: potężne źródło wiedzy związane z twoimi projekatmi Piotrze, które - jestem pewien wdrożone - przyniosą efekt. Podsumowująć mam już niemal wszytko co potrzebne do biznesowego startu poza decyzją nad którą pracuję. TA WŁAŚCIWA DECYZJA - nie spieszę się z nią - JEST TYLKO KWESTIĄ CZASU.