Witam serdecznie

kurs wychowawcy kolonijnego to jeden z wielu kursów jaki chciałam ukończyć ze względu na przyszłą pracę i kierunek moich studiów-turystyka i rekreacja.
Długo szukałam odpowiedniej ceny kursu, miejsca i czasu by móc pogodzić go z pracą i studiami lecz na nic nie mogłam się zdecydować, decyzję o pójściu na kurs przekładałam z miesiąca na miesiąc. Pewnego dnia trafiłam na stronę internetowego kursu. Najpierw były wątpliwości czy taka nauka ma sens, jednak szybko zostały rozwiane dzięki przejrzystej i czytelnej stronie z wszelkimi możliwymi odpowiedziami na moje pytania, które zawracały mi głowę. Ponadto Pan Paweł Henc błyskawicznie odpowiada na wszelkie pytania, prawdziwy profesjonalista. Szybko zapisałam się na kurs

Bardzo cieszyłam się z dokonanego wyboru, ciekawe lekcje, filmiki, wszystko bardzo zrozumiałe, wzbogaciłam się o cenną wiedzę niezbędną do pracy wychowawcy kolonijnego. Testy z ograniczeniem czasowym nie były dla mnie stresujące gdyż na Uczelni również mam w takiej postaci zaliczenia.
Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogłam w taki sposób ukończyć kurs wychowawcy kolonijnego, na prawdę nic trudnego, uczysz się siedząc przy herbatce i słuchając ulubionej muzyki. Czekam na kolejne internetowe kursy za tak niską cenę.

Pozdrawiam serdecznie!