Agnieszka Wisz

Agnieszka Wisz Blog

Jesteś tutaj

(Komentowany kurs)  

 

Na początku, gdy znalazłam ten kurs w internecie miałam co do niego duże wątpliwości i długo się zastanawiałam czy się na niego zapisać. Wiadomo podstawowa sprawa czy faktycznie jest on taki dobry jak o nim piszą?, czy nie jest to jakaś podpucha?,  czy  faktycznie dostane po zakończeniu go odpowiednie dokumenty honorowane przez innych? itd.
Mieszane uczucia i milion wątpliwości, ale stwierdziłam: kto nie ryzykuje ten nie ma- jak to mówią :-) I dzisiaj jestem z tej decyzji bardzo zadowolona.
Przede wszystkim gratuluję pomysłodawcy  pomysłu i uporu, na prawdę wielkie chapeau bas Panie Pawle!
Kurs jest świetnie pomyślany i wykonany. Uważam, iż naprawdę ktoś bez "rozumku"  nie dałby sobie z tym kursem rady. Podpowiedzi: jak, co, gdzie zrobić , zajrzeć, otworzyć itd., są tak jasne, że nawet przedszkolak by sobie poradził.
Prezentacje multimedialne są świetnie ułożone i ciekawie prowadzone.
Uważam, że wszystkie dodatkowe załączniki tj. filmiki, dokumenty ustaw czy lekcje są dobrze dobrane i wszystkie przydatne.
E-wykłady także są ciekawe, Pan Marcin podaje i opowiada bardzo ciekawe przykłady, które świetnie obrazują dane zagadnienia, tylko jak dla mnie troszkę w nudny sposób czasami prowadzi te e-wykłady, ale pragnę podkreślić, że to tylko jak dla mnie, i że i tak słuchałam Pana Marcina choćby dla tych fantastycznych przykładów :-)
Bardzo żałuję, że nie mogę zapisać się już teraz na kolejne kursy :-(  , ale jak tylko będę mieć możliwość to na pewno się zapiszę i to może nawet na wszystkie:-D
I to by było na tyle, bo co tu więcej pisać, jak wszystko jest ok :-)
Agnieszka